Προς το περιεχόμενο

The official off topic thread -women only-


Traumatias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κ να κανω ενα γουαιλντ γκες ?Αληθινα μακροχρονια σχεση εχεις καταφερει να κρατησεις με δαυτες?

Διοτι καλες να πουμε οι ιδεοληψιες οτι παντα θα ειμαι σουπερ γουαου με την ψυχακια να με τραβαει κ ας κλαιω αλλα σαφως ο ισσοροπημενος ανθρωπος ειναι αυτος που θα μας δωσει αληθινη συντροφικοτητα στο διηνεκες.

 

Στην τελικη η σαικο τυπισσα κουρελι θα σε κανει εσενα προτιστως (εαν υποθεσουμε τωρα οτι πας καλα-λεμε τωρα)

 

Αμέ. Γενικά είμαι σχεσάκιας.

 

Και φυσικά το ζητούμενο είναι να βγεις κουρέλι, δεν ξέρετε εσείς οι φτωχοί του ζωδιακού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μα εκεί που λέγαμε τι ωραία τι καλά για τις γενιές αντρών , τα τεκνά κ.λ.π. γυρίσατε την κουβέντα περί γυναικών , όλες έτσι , όλες αλλιώς... Και όλα αυτά στο γυναικείο ΟΟΤ .

ναι μωρε μας χαλασαν την συζητηση. ας συνεχισουμε απο εκει που μειναμε τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι μωρε μας χαλασαν την συζητηση. ας συνεχισουμε απο εκει που μειναμε τωρα.

 

Που όρεξη τώρα , εκεί που λέγαμε τι ωραία και καλά για τα πιπίνια. Τους έχουμε χαλάσει ποτέ εμείς αντίστοιχη συζήτηση ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης αυτό το να έχει τη μύτη ψηλά ή να είναι εύκολη ή δεν ξέρω και γω τι ποτέ μα ποτέ δεν το κατάλαβα, και δεν νομίζω ότι θα το καταλάβω ποτέ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψυχωτική γκόμενα , define.

 

Να ξέρω εάν αναφέρεστε και σε μένα :devil:

 

Στο παραδειγμα μου, με ψυχωτιακ επεισοδια και νοσηλεια

Δηλαδη κυριολεκτω, δεν χρησιμοποιω τον ορο απλα για αυτη που το παιζει λιγο τρελιτσα

 

Επίσης αυτό το να έχει τη μύτη ψηλά ή να είναι εύκολη ή δεν ξέρω και γω τι ποτέ μα ποτέ δεν το κατάλαβα, και δεν νομίζω ότι θα το καταλάβω ποτέ...

 

Δυσκολη θες να πεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Όχι λούσι αυτή τη φορά δεν γδύνομαι γιατί την προηγούμενη την έκανες με ελαφρά πηδηματάκια και τσάμπα περίμενα

 

Αυτο ηταν μεγαλη προσβολη :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ε;

 

Κλισεδιάρικο το καταπίνω...

 

Όμως γιατί άκυρο ρε ΄συ;

 

Ξέρω άπειρες κοπέλες, που επειδή κάποτε κάποιος μπάκουρος τις έκανε να νιώσουν θελκτικές, νομίζουν ότι κανείς και ποτέ δεν έχει δικαίωμα να τις γράφει στα αρχίδια του gameboy του. Δηλαδή σε φάση:

 

-Δεν παίζει... με γουστάρουν όλοι!

-Ωπα μαντάμ, βρήκες...

 

και αν είναι κάποια πραγματικά υπέροχη, ok είμαστε και εμείς λίγο θύματα και τρώμε το παραμύθι και πάει στο διάολο, περνάει ντούκου. Αλλά αν η άλλη είναι κάμπια/σκατόψυχη/μπάζο και στο μυαλό της είναι πριγκίπισσα είναι full sureal.

 

 

 

 

Ξέρω και άντρες με τέτοια και παρεμφερή συμπλέγματα - αλλά νομίζω λόγω κοινωνικών παραμέτρων οι γυναίκες κρατάνε τα πρωτιά. Εύκολα.

:)

ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ. Ναι εχω προβλημα με την εκφραση στον γραπτο λογο και ναι προσπαθω να το φτιαξω.

 

Οι γυναικες δεν φταινε για την συμπεριφορα που λεω πιο πανω. Περα απο την evolutionary θεωρια για το πως εχει εξελιχθει ο εγκεφαλος, οι αντρες ευθυνονται που δεν εχουν σχεσεις (στον δυτικο πολιτισμο).

Ο αντρας ευθυνεται για ολα, τα ματια μας τα βγαλαμε οι ιδιοι. Στα μπουζουκια ο καθε μαλακας κανει στην καθε γυναικα κουπεπε κουπεπε. Λογικο με την αυριο ο εγωισμος να ανεβει λιγο. Ε λιγο απο εδω λιγο απο εκει, λιγο οτι οι αντρες πρεπει να δειξουν οτι ειναι οι καλυτεροι, ενω η γυναικα επιλεγει τον "πρωτο μαθητη της ταξης" δεν θελει πολυ.

Εμεις φταιμε κυριοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και φυσικά το ζητούμενο είναι να βγεις κουρέλι, δεν ξέρετε εσείς οι φτωχοί του ζωδιακού.

 

 

Κλαιν Λουσι.Αμα θελω περιπετεια κ ''δραση'' στην ζωη μου βλεπω μια ταινια κ φτιαχνομαι.Να ζω την υστερια,το δραμα κ το ιδεοληπτικα ''μαγικο''....οχι μαν.Δεν ειναι για μενα.

 

Θα σου δωσω ενα παραδειγμα για να παρεις μια ιδεα.Πριν πολλα πολλα χρονια τετοια μυαλα ειχα.Επιφανειακα δλδ.Τεσπα εκανα σχεση για κανα 5μηνο να πουμε με ενα παληκαρι το οποιο φιλε το εβλεπα οπως υποθετω βλεπεις εσεις τις μη βαρετες γκομενες.Αποτελεσμα ηταν να αναγκαστω να κανω περιοριστικα μετρα (ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ-το εχω αναφερει καπου παλια μεταξυ σοβαρου κ αστειου) κ Ελλαδα κ Βρετανια.Να εχω καθε μερα μετα τον χωρισμο φαση δεν ξερω....200 κλησεις?300?Κ το αποκορυφωμα να φτασει το αρχιδι να μπει στο πατρικο μου στην Ελλαδα.Να το παραβιασει κανονικα κ με τον νομο.

 

Τι θελω να πω....Ενταξει καλα ειναι τα ''γουαου γουσταρω τα διαφορετικα σαικο ατομα'' αλλα απο την στιγμη που εσυ ο ιδιος θα υποφερεις δεν μου λεει κατι.Φυσικα επειδη εισαι και παρταλοπαρταλος να πουμε,μπορει να κουβαλας τα ιδια μυαλα δεν ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που όρεξη τώρα , εκεί που λέγαμε τι ωραία και καλά για τα πιπίνια. Τους έχουμε χαλάσει ποτέ εμείς αντίστοιχη συζήτηση ;

 

λοιπον ελα να μπαινουμε λιγο σε σειρα με τις βαριες κουβεντες μαυρισαμε

hugh-jackman-vanity-fair-italy-03a.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλαιν Λουσι.Αμα θελω περιπετεια κ ''δραση'' στην ζωη μου βλεπω μια ταινια κ φτιαχνομαι.Να ζω την υστερια,το δραμα κ το ιδεοληπτικα ''μαγικο''....οχι μαν.Δεν ειναι για μενα.

 

Θα σου δωσω ενα παραδειγμα για να παρεις μια ιδεα.Πριν πολλα πολλα χρονια τετοια μυαλα ειχα.Επιφανειακα δλδ.Τεσπα εκανα σχεση για κανα 5μηνο να πουμε με ενα παληκαρι το οποιο φιλε το εβλεπα οπως υποθετω βλεπεις εσεις τις μη βαρετες γκομενες.Αποτελεσμα ηταν να αναγκαστω να κανω περιοριστικα μετρα (ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ-το εχω αναφερει καπου παλια μεταξυ σοβαρου κ αστειου) κ Ελλαδα κ Βρετανια.Να εχω καθε μερα μετα τον χωρισμο φαση δεν ξερω....200 κλησεις?300?Κ το αποκορυφωμα να φτασει το αρχιδι να μπει στο πατρικο μου στην Ελλαδα.Να το παραβιασει κανονικα κ με τον νομο.

 

Τι θελω να πω....Ενταξει καλα ειναι τα ''γουαου γουσταρω τα διαφορετικα σαικο ατομα'' αλλα απο την στιγμη που εσυ ο ιδιος θα υποφερεις δεν μου λεει κατι.Φυσικα επειδη εισαι και παρταλοπαρταλος να πουμε,μπορει να κουβαλας τα ιδια μυαλα δεν ξερω.

γιατι το παρατησες το αγορι?

 

λοιπον ελα να μπαινουμε λιγο σε σειρα με τις βαριες κουβεντες μαυρισαμε

 

too old

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι λούσι αυτή τη φορά δεν γδύνομαι γιατί την προηγούμενη την έκανες με ελαφρά πηδηματάκια και τσάμπα περίμενα

 

Δε στο λέω για να το κάνεις, στο λέω για να μου το στερείς. Μόνο έτσι θα σ' αγαπώ για πάντα!

 

Ψυχωτική γκόμενα , define.

 

Να ξέρω εάν αναφέρεστε και σε μένα :devil:

 

Σίγουρα όχι.

 

Πριν πολλα πολλα χρονια τετοια μυαλα ειχα.Επιφανειακα δλδ.

 

Ετοιμαζόμουν να απαντήσω σοβαρά αναφορικά με το πως μπορεί κανείς να είναι βαθύτατα μοναχικός χωρίς να έρχεται σε αντίθεση με τη συντροφικότητα μιας σχέσης αυτό, αλλά μετά διάβασα το quote, οπότε σάλτα στα βάθη σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυσκολη θες να πεις ?

Ναι, δύσκολη/εύκολη. Ούτε ασκήσεις μαθηματικών να ήμασταν, οι δύσκολες είναι chalenging και βαριόμαστε, οι εύκολες πάλι είναι εύκολες και πάλι βαριόμαστε? Δεν μπορώ να το καταλάβω σαν λογική αλλιώς, και αν είναι έτσι τα πράγματα είναι πολύ κακό/ταπεινωτικό για το φύλο σας...

 

Λούσι εμείς έτσι κ αλλιώς σαν ζευγάρι δεν έχουμε ελπίδες, δεν είμαι καθόλου ψυχωτική οπότε θα αγαπιόμαστε για πάντα εξ αποστάσεως :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...