Προς το περιεχόμενο

JailBreak


Κατε95

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για βοηθά λίγο παραπάνω να νιώσουμε. τι firmware έχει η συσκευή σου, τι μοντέλο είναι, είναι κλειδωμενο σε κάποιο πάροχο; Το ότι έχεις το εργαλείο για το jb (αλήθεια ποιο απο όλα;) δε σημαίνει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για βοηθά λίγο παραπάνω να νιώσουμε. τι firmware έχει η συσκευή σου, τι μοντέλο είναι, είναι κλειδωμενο σε κάποιο πάροχο; Το ότι έχεις το εργαλείο για το jb (αλήθεια ποιο απο όλα;) δε σημαίνει κάτι.

Firmware : 05.15.04 .. Ειναι iPhone 3G .. ειναι κλειδωμενον απο την rogers (καναδεζικη εταιρια ) (τωρα ειμαι καναδα για διακοπες και το πηρα απο την θεια μου και θελω να το ξεκλειδωσω πριν παω ελλαδα για να ειμαι σιγουρη) και αν μπορεις πες μου και πιο jb θα δουλευει καλυτερα..

Βοηθαμε γιατι ειμαι αχρηστη!!!

Ευχαριστω

 

Υπαρχουν πολλα video στο youtube. Πες μας σε ποια εκδοση βρισκεσαι.

 

android.png

Ειχα ενα του greenpoison νομιζω αλλα το εσβησα κατα λαθος... Δηλαδη να μπω στο youtube και θα το καταφερω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Settings > General > About

 

Σημείωσε version, serial number και modem firmware για να δούμε τί μπορούμε να κάνουμε για jailbreak / unlock. Χωρίς αυτά, μισές δουλειές κάνουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Settings > General > About

 

Σημείωσε version, serial number και modem firmware για να δούμε τί μπορούμε να κάνουμε για jailbreak / unlock. Χωρίς αυτά, μισές δουλειές κάνουμε...

Serial number : 848407N9Y7H

Modem Firmware : 05.15.04

Version : 4.2.1 (8C148)

 

βοηθανε καθολου αυτα?

 

Ευχαριστω πολυ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Serial number : 848407N9Y7H

Modem Firmware : 05.15.04

Version : 4.2.1 (8C148)

 

βοηθανε καθολου αυτα?

 

Ευχαριστω πολυ!!

 

 

Ειλικρινά σόρρυ που ενώ σε ρώτησα δε σου απάντησα καθόλου. Αν δεν έλυσες το πρόβλημα θα βρεις τα πάντα και για jailbreak και για unlock στο iclarified.

 

Πατάς στο κόκκινο κουμπάκι πάνω αριστερά και ακολουθείς τις οδηγίες (επιλέγεις το λειτουργικό σου, τη version κτλ, μετά σε πάει αυτό). Με τη το modem που έχεις γίνεται κανονικά και unlock, δε θα έχεις πρόβλημα. Αν παρόλ'αυτά έχεις, ξαναπόσταρε και αυτή τη φορά θα απαντήσω και έγκαιρα ;)

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...