Προς το περιεχόμενο

το κινητο φορτιζει χωρις φορτιστη


pavlinda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ΜΗΝ την αφηνεις απο εδω και στο εξης.

Αν και απο ενα σημειο και μετα κλεινει μονη της αν δεν ειναι σε χρηση, ακριβως για τον λογο, για να προστατευει την μπαταρια.

Εως τοτε ομως εχει χαλασει αρκετη απο την ενεργεια της ασκοπα.

 

Βγηκαμε τελειως off-topic.

THE END.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν θα απαντήσω κατίγκω στήνει ερώτηση που έγινε στήνει αρχή γιατί απάντηση σώθηκε.

 

Άπλα έλεος είστε σε ενα forum αν ξέρετε τι σημαίνει και ποιος είναι ο σκοπός γενικά του forum και λέτε διάφορες εξυπνάδες γιατί άπλα σας φαίνεται κατίγκω λογικό.

Αν άπλα είχατε μπει στήνει λογική να απαντήσετε και οχι να δείξετε ποσο "έξυπνοι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν θα απαντήσω κατίγκω στήνει ερώτηση που έγινε στήνει αρχή γιατί απάντηση σώθηκε.

 

Άπλα έλεος είστε σε ενα forum αν ξέρετε τι σημαίνει και ποιος είναι ο σκοπός γενικά του forum και λέτε διάφορες εξυπνάδες γιατί άπλα σας φαίνεται κατίγκω λογικό.

Αν άπλα είχατε μπει στήνει λογική να απαντήσετε και οχι να δείξετε ποσο "έξυπνοι"

 

Τι γλώσσα μιλάς?! :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τίτλος είναι απόλυτα σωστός..δεν είναι φορτιστής το laptop.

Θυμίζει βέβαια, παραπλανητική διαφήμιση τελεμάρκετινκ, αλλά..

 

Και pavlinda, αν είσαι η ίδια στο avatar, άνοιγε συνέχεια θέματα με ότι απορίες έχεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως για να ξερεις εκτος απο το οτι σου τρωει ενεργεια απο την μπαταρια του laptop, δεν κανει καλο και στην μπαταρια του κινητου σου αυτο.Μειωνει τον χρονο ζωης της και δεν την φορτιζει και σωστα.Οπως με τον γνησιο φορτιστη δηλαδη.

Να το φορτιζεις απο τον γνησιο φορτιστη του το κινητο και να το αφηνεις συνδεδεμενο στο laptop σου, μονο για οσο το χρειαζεσαι.Οχι παραπανω.

Με αυτο τον τροπο κανεις καλο και στις 2 μπαταριες

Ας μην λέμε ότι μπούρδα μας κατέβει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιθανον να μην ισχυει αλλα ισχυει το οτι αναλογα την usb μπορει να τραβάει λιγοτερο ρευμα απο οτι στο φορτιστή...

Καποιες μητρικες υποστηριζουν και παραπνω ρευμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παντως για να ξερεις δεν κανει καλο και στην μπαταρια του κινητου σου αυτο.Μειωνει τον χρονο ζωης της και δεν την φορτιζει και σωστα.

Δεν νομιζω πως ισχυει αυτο. Μαλλον το αντιθετο συμβαινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν κανω πλακα. ειμαι ασχετη με το θεμα. και προφανως εσεις ειστε ασχετοι με τα θεματα που ειμαι εγω σχετικη

Δεν ξέρω αν σε κάλυψαν τα παιδιά με την απορία σου, αλλά πες μας ρε ‘συ pavlinda σε ποια θέματα είσαι εσύ σχετική; Μήπως λύσεις δικές μας απορίες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τίτλος είναι απόλυτα σωστός..δεν είναι φορτιστής το laptop.

Θυμίζει βέβαια, παραπλανητική διαφήμιση τελεμάρκετινκ, αλλά..

 

Και pavlinda, αν είσαι η ίδια στο avatar, άνοιγε συνέχεια θέματα με ότι απορίες έχεις!

μοιαζω λιγο με την kaley cuoco ειναι η αληθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις περισσότερες περιπτώσεις, τα κινητά φορτίζουν καλύτερα απο τον υπολογιστή μέσω usb παρά απο τον φορτιστή πρίζας. Λόγω ελεγχόμενου ρεύματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν σε κάλυψαν τα παιδιά με την απορία σου, αλλά πες μας ρε ‘συ pavlinda σε ποια θέματα είσαι εσύ σχετική; Μήπως λύσεις δικές μας απορίες!!!

γεωγραφιας,αστρολογιας,μανικιουρ-πεντικιουρ κλπ. τι να σε πω τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...