Προς το περιεχόμενο

Κλείνει βιντεο club στην Ηλιούπολη. 2 ευρώ οι ταινίες


Luciddream

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για όσους ενδιαφέρονται πήγα σήμερα να νοικιάσω κανα game για το ps3 και είδα οτι τα είχαν πουλήσει όλα :mad: :mad:

έχει και ταινίες 2 ευρώ τις πουλάει (μεταχειρισμένες εννοείται) .. πήρα 2-3 που βρήκα. έχει μείνει πολύ πράμα ακόμα και αύριο θα είναι ανοιχτά απο τις 6 το απόγευμα και μετά....

 

είναι το video club Λολος Λεωφόρος Κυπρίων Ηρώων 24 Κάτω Ηλιούπολη...

 

(βλακεία έκανα στον τίτλο φένεται σαν να είναι -2 ευρώ. αν μπορεί να το διορθώσει κάποιος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εσυ μπορεις να τα διορθωσεις.

πατα επεξεργασια και θα βρεις πως μπορεις να αλλαξεις και το τιτλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δίνει 2 ευρώ games - Blu ray αξίζει. Αλλά 2 ευρώ για χιλιοξεσκισμένα DVD δεν αξίζει με την καμία.

 

Αναλογα τις ταινιες που εχει...

Αν εχει μερικα κλασικα που δεν τα βρισκεις πουθενα αξιζει, αλλα για τα υπολοιπα συμφωνω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλογα τις ταινιες που εχει...

Αν εχει μερικα κλασικα που δεν τα βρισκεις πουθενα αξιζει, αλλα για τα υπολοιπα συμφωνω!

 

Συμφωνώ για τα κλασικά, αλλά πλέον στο internet βρίσκεις τα πάντα ;) Από προσωπική εμπειρία όταν μέχρι και πέρσι νοίκιαζα DVD (γιατί τώρα "νοικιάζω" mkv από τον θείο), ακόμα και σε ταινίες που είχαν κυκλοφορήσει εδώ και 1 εβδομάδα η επιφανειά τους ήταν εμφανώς ταλαιπωρημένει. Πόσο μάλλον για DVD 10ετίας. Πάντως γενικά αυτή η τακτική έχει ξεκινήσει εδώ και 2 χρόνια, το videoclub που πήγαινα εγώ (της γνωστής "μπλέ αλυσίδας") πρόσφερε της σχετικά παλιές ταινίες που ήταν για εβδομαδιαία ενοικίαση πρός αγορά για 1,50 ευρώ. Ο λόγος προφανής, οι ταινίες επανακυκλοφορούν σε Blu-ray - για να μην τους μείνουν τα DVD κοιτάνε να τα διώξουν αν και από προσωπική εμπειρία πλέον τα θεωρώ σουβέρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ για τα κλασικά, αλλά πλέον στο internet βρίσκεις τα πάντα ;) Από προσωπική εμπειρία όταν μέχρι και πέρσι νοίκιαζα DVD (γιατί τώρα "νοικιάζω" mkv από τον θείο), ακόμα και σε ταινίες που είχαν κυκλοφορήσει εδώ και 1 εβδομάδα η επιφανειά τους ήταν εμφανώς ταλαιπωρημένει. Πόσο μάλλον για DVD 10ετίας. Πάντως γενικά αυτή η τακτική έχει ξεκινήσει εδώ και 2 χρόνια, το videoclub που πήγαινα εγώ (της γνωστής "μπλέ αλυσίδας") πρόσφερε της σχετικά παλιές ταινίες που ήταν για εβδομαδιαία ενοικίαση πρός αγορά για 1,50 ευρώ. Ο λόγος προφανής, οι ταινίες επανακυκλοφορούν σε Blu-ray - για να μην τους μείνουν τα DVD κοιτάνε να τα διώξουν αν και από προσωπική εμπειρία πλέον τα θεωρώ σουβέρ.

 

Και γω την ιδια λογικη εχω απλα υπαρχουν εργα που δεν μπορεις να χεις το πληρες πακετο (υποτιτλοι κτλ) πχ Friday παιζει να το ψαχνω και 10 χρονια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2ευρω στα παντα?dvd,br,box set,games ?!

πηγαινε επεξεργασια->χρηση πληρους επεξεργαστη κειμενου και πας στον τιτλο και το αλλαζεις.

οκ το διόρθωσα. games νομίζω δεν έμεινε τίποτα, δεν ξέρω πόσο τα έδινε. πιο πολύ γιαυτό στεναχωρήθηκα που δεν το ξερα τόσες μέρες. :cry: τα blue ray τα δινει 7 ευρώ νομίζω. και γω βιαζόμουν και δεν κάθησα πολύ.

 

εντάξει, και στο internet βρίσκεις την ταινία αλλα τα extra κτλπ...? μερικά ήταν σε πολύ καλή κατάσταση όπως αυτά που πήρα και όχι χιλιοξεσκισμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω την ιδια λογικη εχω απλα υπαρχουν εργα που δεν μπορεις να χεις το πληρες πακετο (υποτιτλοι κτλ) πχ Friday παιζει να το ψαχνω και 10 χρονια...

 

Δεν θελω να βγω εκτος θεματος, αλλα οταν λες 10 χρονια τι εννοεις? Με ενα απλο search...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω την ιδια λογικη εχω απλα υπαρχουν εργα που δεν μπορεις να χεις το πληρες πακετο (υποτιτλοι κτλ) πχ Friday παιζει να το ψαχνω και 10 χρονια...

 

Υπάρχουν και ελληνικοί υποτιτλοι(ένα απλό sync θέλει για την 720p έκδοση) και σε 720p η συκεκριμένη ταινία.Αν δεν την έχεις πες μου να σε στείλω pm να σε πω που μπορείς να τη βρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...