Προς το περιεχόμενο

Wii Letterbomb [Softmod 4.3 μόνο με τη χρήση SD κάρτας]


gherudos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω το Nintendo Wii...

Αν το αγοράσω άυτές τις μέρες απ' ότι έχω καταλάβει θα έχει την 4.3 επάνω...

Άρα με αυτόν τον τρόπο θα μπορέσω να το σπάσω και να βάζω παιχνίδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω το Nintendo Wii...

Αν το αγοράσω άυτές τις μέρες απ' ότι έχω καταλάβει θα έχει την 4.3 επάνω...

Άρα με αυτόν τον τρόπο θα μπορέσω να το σπάσω και να βάζω παιχνίδια;

 

εγω το εκανα τελεικα δεν ειναι και τοσο δυσκολο

αλλα δεν σου συνηστουσα να το αγορασεις τωρα που σχεδον εξαντληται και θα βγει το wii U

http://www.insomnia.gr/topic/410576-wii-u/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το εκανα τελεικα δεν ειναι και τοσο δυσκολο

αλλα δεν σου συνηστουσα να το αγορασεις τωρα που σχεδον εξαντληται και θα βγει το wii U

http://www.insomnia.gr/topic/410576-wii-u/

Δεν γουστάρω να δώσω και πολλά λεφτά για να πάρω το Wii U...Γιατί πρόσφατα πήρα το PS3!

Γι' αυτό θα πάρω το Wii!...Απλά δεν μου είπες άμα το πάρω τώρα θα είναι με την 4.3 επάνω και θα το κάνω κατευθείαν softmodding;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γουστάρω να δώσω και πολλά λεφτά για να πάρω το Wii U...Γιατί πρόσφατα πήρα το PS3!

Γι' αυτό θα πάρω το Wii!...Απλά δεν μου είπες άμα το πάρω τώρα θα είναι με την 4.3 επάνω και θα το κάνω κατευθείαν softmodding;

 

μαλον ναι θα εχει την 4.3

και θα πρεπει να του κανεις softmod

Θα ανεβασω και πληρη οδηγο οταν ευκερεσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλον ναι θα εχει την 4.3

και θα πρεπει να του κανεις softmod

Θα ανεβασω και πληρη οδηγο οταν ευκερεσο

Όταν λες μάλλον, υπάρχει περίπτωση να έχει άλλη έκδοση Firmware και να μην μπορώ να το "σπάσω";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λες μάλλον, υπάρχει περίπτωση να έχει άλλη έκδοση Firmware και να μην μπορώ να το "σπάσω";

 

απο οτι βλεπω δεν νομιζω οτι υπαρχει μεγαλυτερη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο οτι βλεπω δεν νομιζω οτι υπαρχει μεγαλυτερη

Ώραια Ευχαριστώ πολύ...λέω να το αγοράσω τελικά, εσύ έχεις έτσι;

Είναι ωραίο;...Είχα παίξε μια φορά πολύ παλιά το παιχνίδι με τα Sports...δουλεύουν άψογα μιλάμε, έπαιζα κανένα 3ωρο και την άλλη μέρα ήμουν παντού πιασμένος, γυμναστική στο σπίτι λοιπόν!

Αξίζει τα λεφτά του τι λες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ώραια Ευχαριστώ πολύ...λέω να το αγοράσω τελικά, εσύ έχεις έτσι;

Είναι ωραίο;...Είχα παίξε μια φορά πολύ παλιά το παιχνίδι με τα Sports...δουλεύουν άψογα μιλάμε, έπαιζα κανένα 3ωρο και την άλλη μέρα ήμουν παντού πιασμένος, γυμναστική στο σπίτι λοιπόν!

Αξίζει τα λεφτά του τι λες;

 

ναι ειναι ωραιο εγω εχω παρει αυτο http://www.skroutz.gr/s/297614/Nintendo-Wii-Fit-Plus-Bundle-Limited.html

που εχει και την γυμναστικη και την 2-3 μερα ειμουν ποιασμενος αλλα μετα το απρατησα γιατι βαρεθεικα τα παιχνιδια

και τωρα και αρχισα και θελω να παρω και τα αλλα περιφεριακα του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ειναι ωραιο εγω εχω παρει αυτο http://www.skroutz.gr/s/297614/Nintendo-Wii-Fit-Plus-Bundle-Limited.html

που εχει και την γυμναστικη και την 2-3 μερα ειμουν ποιασμενος αλλα μετα το απρατησα γιατι βαρεθεικα τα παιχνιδια

και τωρα και αρχισα και θελω να παρω και τα αλλα περιφεριακα του

Κατάλαβα, εγώ λέω να πάρω αυτό...

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0467729&catid=070100

Και άμα το βαρεθώ εγώ, έχω και την αδερφή μου που παίζει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

παιδια αυτο το βλεπο παντου το προγραμα κ φενετε κ πολι ευκολο κιολασ. αλλα εχο διαβασι ενα σορο πραγματα που πρεπι να κανισ ακομα σε υσβ κ σκλιρο .. που τα πετανε διαφορα λινκσ κ ετσι εδο μεσα ι σου λενε ψαξε.

 

βασικα απαντισισ δεν ιπαρχουν ... τι να πισ ..μιποσ μερικι θελουν λεφτα ασ μασ το πουνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

παιδια βοηθεια λιγο σας παρακαλω εκανα τα βηματα 1-1 σωστα αλλα μολισ τελειωνει το install δεν με αφηνει να κανω τιποτα γιατι δεν εχω χορο στο wii ετσι λεει μολις εσβισα το channel ολα οκ τι να κανω? να το ξανα δοκιμασω ? ξερετε τι φτεει ? σας παρακαλω βοηθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

Σκέφτομαι να χακάρω το wii του ξαδέρφου μου. Το wii έχει την έκδοση 4,3 E. Θα μπορώ να το κάνω ε? Για τα παιχνίδια τα καίω σε ένα dvd όπως κάναμε με το ps2? Η memory card πρέπει να είναι συνέχεια πάνω στο wii ή την βάζω για να το χακάρω και μετά την βγάζω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

καλημερα!να ρωτησω κατι αν ξερεικανεις να μου απαντησει!εχω ενα wii απο τα πρωτα που το ειχα κανει χακ με παλια μεθοδο και το ειχα αφησει για 3-4 χρονια.τωρα που το ξεθαψα στην αρχη δεν επαιζε με τιπτα μετα δεν επαιζε το shop channel επαιζε δισκακι gc αλλα οχι wii

kai καποιες φορες μου εγραφε files corrupted!το εκανα αναβαθμιση στην 4.3ε και προσπαθησα να το χακαρω με letter bomb  αλλα προχωραει κανονικα μεχρι που διαβαζει το boot elf κσι μετα γραφει valid elf image load και αναβοσβηνει το μπλε led του dvd!

και μενει η οθονη κολημμενη εκει!

γνωριζει κανεις κατι?????

ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες την περιπτωση να υπαρχει θεμα με την sd. και παρε κατα γραμμα την διαδικασια του letterbomb καθως ναι μεν ειναι καλη και επιτυχης , αλλα εχει και πολλα bricks! προσεχε τι κανεις και κατα γραμμα.αλλαξε sd για αρχη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...