Προς το περιεχόμενο

Wildstar [MMORPG]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν μου εχει κατι γιατι βρηκα αυτο

 

From May 8th to May 18th, you will be able to visit our Open Beta page  to request a key, and then hop into WildStar to experience content up to level 30.If you have already participated in any other WildStar beta event, including beta weekends and stress tests, you don’t need a new key

 

 

εγω θα μπω πρωτη φορα οποτε παιρνω κλειδακι αυριο.βεβαια το game το εχω κατεβασει ηδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

ασε μαθαινω γαλλικα!ονειρο μου ηταν..

 

spirit ξεκιναμε εδω  --->

  • Pergo → Treespeaker (English PvP)

 

 

Πάλι leveling ε, δεν το γλιτώνουμε....grrrrrrr

 

Exiles παίζουμε εμείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"εμείς" εννοώ το τεράστιο πλήθος που απαρτίζεται από εμένα και τον wintaxt :P για τον server τώρα προσωπικά για αρχή προτιμώ να αποφύγω τον nexus, μπας και γλιτώσουμε καμμιά ώρα queue.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηρα την Deluxe. Για μενα αξιζει τα 10 ευρω που εδωσα παραπανω, αλλα τι να πω. Ο καθενας κανει κουμαντο στην τσεπη του :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαζομάρες μου φαίνονται πάντα τα extras των deluxe σε όλα τα παιχνίδια  ΜΜΟ. Έτσι κι εδώ. Για τα δικά μου κριτήρια δεν αξίζει, για πόσο θα έχεις το ίδιο title, το ίδιο mount ή το rocket house;. Το δέχομαι αν σε κάποιον αρέσουν όλα αυτά βέβαια, ή θέλει να στηρίξει την εταιρία. Εμένα δε μου κάνουν κούκου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά οι τίτλοι και τα υπόλοιπα είναι σαχλαμάρες..Αλλά δεν με χαλάει να έχω mount από το πρώτο level γιατί δεν την παλεύω με το περπάτημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βρεις καμμιά επίσημη πληροφορία ρίχτην και εδώ, έτσι από περιέργεια. Όσο έψαξα, απλά είναι skin και είναι διαθέσιμο κανονικά στα levels που είναι και τα απλά hoverboards. Δεν έχω επίσημη πηγή όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...