Προς το περιεχόμενο

Wildstar [MMORPG]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαχα ωραίος και επειδή βαριέμαι να ψάξω είναι pay2win ή pay2play?

 

Δεν υπαρχει καν cash shop στο παιχνιδι

άντε να στρώσει λίγο το game με το queue γιατί είναι μ......α να σχολάω και να έχω μπροστά μου 2-3 ώρες να παίξω και αυτές να τις τρώω σε queue

 

25lvl και έχω να λογκάρω 2 μέρες  :mad:

 

Ο μονος server με queue ειναι πλεον ο Hazak. Με τους παραπανω servers που ανοιξαν και τα free transfers πλεον δεν υπαρχουν queue

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ισχύει. Γυρισα και εγω μεσημερι χθες, το βαζω ξεροντας οτι θα εχω queue ωστε να κανω κατι δουλειές, και βλεπω οτι με εβαλε κατευθείαν!! Τι σκατα λεω, χαλασε!?!? :P (Eko server)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 400 posistion ειναι περιπου 10 λεπτα το queue, ο χρονος που σου δειχνει ειναι bug. Αυτη τη στιγμη που μιλαμε ο μονος σερβερ που εχει queue ειναι ο Hazak αρα μαλλον εκει εισαι. Απ τη στιγμη που σε χαλαει κι αφου εχουν δωσει free transfers γιατι δεν αλλαζεις server? Αν θελεις PvP μπορεις να ερθεις στον Zhur που εχουμε μαζευτει ολοι οι Ελληνες σχεδον και δεν εχει queues.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 400 posistion ειναι περιπου 10 λεπτα το queue, ο χρονος που σου δειχνει ειναι bug. Αυτη τη στιγμη που μιλαμε ο μονος σερβερ που εχει queue ειναι ο Hazak αρα μαλλον εκει εισαι. Απ τη στιγμη που σε χαλαει κι αφου εχουν δωσει free transfers γιατι δεν αλλαζεις server? Αν θελεις PvP μπορεις να ερθεις στον Zhur που εχουμε μαζευτει ολοι οι Ελληνες σχεδον και δεν εχει queues.

λοιπόν αρχίζω zhur γιατί δεν παλεύεται η κατάσταση - exile ή dominion ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...