Προς το περιεχόμενο

Antivirus για Android 2.3


koslibpro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λενε να πουμε πια ολοι υπαρχουν ιοι για κινιτα,ιοι απο εδω ιοι απο εκει ε μας τα εχουν κανει τσουρεκια πια!

 

λοιπον,πειτε μου καμια αποψη για ενα ΚΑΛΟ και ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ,κατα προτιμιση δοκιμασμενο,αντιβιωτικο για το Android μου ρε παιδια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Antivirus Free απλα το καλυτερο μεχρι στιγμης!

της AVG..?

ρωταω γιατι αν ειναι ομοιας ποιοτητας με το γνωστο αντιβιωτικο σγτα Windows,τοτε καλυτερα να μην το βαλω:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

της AVG..?

ρωταω γιατι αν ειναι ομοιας ποιοτητας με το γνωστο αντιβιωτικο σγτα Windows,τοτε καλυτερα να μην το βαλω:P

δεν ειναι τη avg! λεει ξεκαθαρα: της Creative Apps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι τη avg! λεει ξεκαθαρα: της Creative Apps

 

οπα σορρυ σωστα δεν προσεξα το λινκ και εκανα search απο το market του κινιτου και επεσα πανω στην AVG και τρομαξα:P

 

το θεμα μου τωρα ομως ειναι οτι εγω εχω καλομαθει με την τελεια αυτονομια του Nexus S!τωρα με το antivirus θα μου τρωει πολυ μπαταρια..?εσυ dbzakia που το εχεις δοκιμασει στο συγκεκριμενο τηλεφωνο,αν μπορεις πες μου κατα την αποψη σου τα θετικα και τα αρνητικα του..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπα σορρυ σωστα δεν προσεξα το λινκ και εκανα search απο το market του κινιτου και επεσα πανω στην AVG και τρομαξα:P

 

το θεμα μου τωρα ομως ειναι οτι εγω εχω καλομαθει με την τελεια αυτονομια του Nexus S!τωρα με το antivirus θα μου τρωει πολυ μπαταρια..?εσυ dbzakia που το εχεις δοκιμασει στο συγκεκριμενο τηλεφωνο,αν μπορεις πες μου κατα την αποψη σου τα θετικα και τα αρνητικα του..

να σου πω για το antivirus ή για το κινητο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...