Προς το περιεχόμενο

GoSms πρόβλημα με ελληνικά μετά την τελευταία αναβάθμιση;;


arxaggelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά χρησιμοποιώ το GoSms αποκλειστικά εδώ και πάρα πολύ καιρό, και σήμερα ξαφνικά δεν μου στέλνει 160 χαρακτήρες στα ελληνικά. Δοκίμασα επανεκκίνηση,νέα εγκατάσταση, να βάλω/βγάλω το πακέτο ελληνικών (ούτε τη γλώσσα της εφαρμογής αλλάζει στα ελληνικά ενώ είναι εγκατεστημένο το πακέτο), να αλλάξω τρόπο εισαγωγής χαρακτήρων από την stock εφαρμογή, εννοείται ενεργοποιώ το locale support στα ελληνικά (μετά ξαναμπαίνω και το βρίσκω off), και άλλα πολλά, δεν έπιασε τίποτε. Έχω την υποψία ότι η ζημιά έγινε με την χθεσινή τελευταία αναβάθμιση. Κατέβασα δοκιμαστικά το handcent και δουλεύει κανονικά! Υπάρχει τίποτε να κάνω πριν αφήσω αρνητικό rating στο μάρκετ;;;

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε δοκιμάζεις να πας στο /dbdata/database και να σβήσεις το φάκελο του Gosms Να δεις αν συνεχίσει να μην κρατάει ρυθμίσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να'σαι καλά ρε συ karmen, φαίνεται να έστρωσε! Τα δοκίμασα όλα και δεν μου έκοψε να κάνω το κολπάκι με τα databases. Πάντως για την ιστορία, το έκανα δύο φορές γιατί με την πρώτη δεν φάνηκε να πιάνει, όπως επίσης έσβησα και το database του widget (έχω ακόμη εγκατεστημένο το ξεχωριστό widget που είχαν βγάλει πριν λίγο καιρό). Ευτυχώς δεν χρειάζεται να κρατήσω το handcent. Ευχαριστώ πολύ!

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...