Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S troubleshooting..


jtrstev

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

Αγόρασα μεταχειρισμένο ένα Samsung Galaxy S Ι πριν λίγες μέρες και ενώ έχω κάνει format και έχω επαναφέρει τις εργοστασιακές ρυθμίσεις συνεχίζει να έχει default το email του προηγούμενου χρήστη.. Επειδή δεν έχω το password δεν μπορεί να κάνει synchronize.. και ούτε να το σβήσει μπορεί..

Έχω προσθέσει τα δικά μου email accounts, αλλά αν δεν αφαιρέσω το άλλο email δεν μπορώ να μπω στο Αndroid market και σε όλα τα άλλα applications. PLEASE HELP!!!

Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω...

Ευχαριστώ πολύ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

To format πως το εκανες?

Αποκλειεται να συμβαινει αυτο μετα απο wipe.

Πατα ταυτοχρονα τα Volume Up + Home + Power και κρατα τα πατημενα μεχρι να δεις το λογοτυπο Galaxy I9000. Θα βγεις σε ενα μενου που αναμεσα σε αλλες επιλογες λεει Wipe/Factory Reset. Ή καπως ετσι (δεν το θυμαμαι ακριβως). Για να το επιλεξεις πατας Volume Down μεχρι να φτασεις εκει και μετα πατας το Home.

Κανε το και θα εισαι οκ.

Επισης τι εννοεις "Δεν μπορει σε ολα τα αλλα applications"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ!!!!

Το έκανα και δούλεψε!

Λογικά δεν θα έχω άλλο πρόβλημα..

Να 'σαι καλά :))

 

To format πως το εκανες?

Αποκλειεται να συμβαινει αυτο μετα απο wipe.

Πατα ταυτοχρονα τα Volume Up + Home + Power και κρατα τα πατημενα μεχρι να δεις το λογοτυπο Galaxy I9000. Θα βγεις σε ενα μενου που αναμεσα σε αλλες επιλογες λεει Wipe/Factory Reset. Ή καπως ετσι (δεν το θυμαμαι ακριβως). Για να το επιλεξεις πατας Volume Down μεχρι να φτασεις εκει και μετα πατας το Home.

Κανε το και θα εισαι οκ.

Επισης τι εννοεις "Δεν μπορει σε ολα τα αλλα applications"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...