Προς το περιεχόμενο

Wifi Router Shutdown...


Executor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες έχω αυτό το ρουτεράκι (otenet huawei) και το πρόβλημά μου είναι ότι πάνω του συνδέονται 6 κάμερες IP ασύρματες! Με το που βάζω τις ρυθμίσεις στο ρούτερ αμέσως το μηχάνημα τα παίζει δεν δίνει ίντερνετ και αναγκαστικα πρέπει να το κάνω reset. Αν γίνει όλα ΟΚ! Μήπως ξέρει κανείς τίποτα σχετικό ??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν το συγκεκριμένο router μπορεί να σηκώσει τοσο μεγάλο φόρτο εργασίας να το πώ ετσι. Δηλαδή αν του βάλεις 5 η 4 κάμερες παίζει κανονικα ?

Γνώμη μου πάρε ενα αλλο router αν θέλεις να κάνεις σοβαρή δουλειά και να μην έχεις προβλήματα vigor 2700vg η το 2710n

 

Κλέισε το firewall μήπως εξωμαληνθεί καθόλου η κατάσταση και πες μας και το ακριβές μοντέλο για να ξέρουμε και για ποιο μιλάμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρει κανείς τίποτα σχετικό ??????

ναι περνεις κατι που να μην ειναι μαπα και αποφευγεις και το ενδεχομενο εκριξης :) :D

 

 

Η φραση κλειδη!!!!!!!!!!!!!!!! xd xd :lol: :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να δεις αν με καλωδιο ειναι οκ καταρχην???β.βαλε μια μια πανωνα δεις ποσες θα αντεξει.γ.δεν ειναι Router αυτο για τετοια πραγματα αλλα οκ.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτος αν οι καμερες για καποιο λογο το πιταρουν συνεχεια.μην το γραφεις σαν wi fi router shutdown γιατι θα νομιζουν η οτι θες να κλεισεις το wireless η οτι το ρουτερ σου κανει τελειως shutdown.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...