Προς το περιεχόμενο

Εφαρμογη email στο mac mini


minaras_tio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα,εχω μια απορια με το mail.

Εχω στο iphone μου την εφαρμογη mbox mail για τα mail μου,ολα καλα.Οταν μου ερχεται ενα mail, μου εμφανιζονται ολα,ακομα και αυτα που πανε στα junk.

Στο mail ομως του mac mini μου αυτα τα mail δε τα παιρνω ποτε. Εχω τικαρει στο preferences-general κατω-κατω και τις τρεις επιλογες. Αυτο δεν ειναι? Η τι αλλο μπορει να φταιει?

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις ρυθμίσεις της εφαρμογής στο iPhone, μήπως υπάρχει κάποια επιλογή να τα σβήνει από το server αφού τα κατεβάσει στο iPhone;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα,εχω μια απορια με το mail.

Εχω στο iphone μου την εφαρμογη mbox mail για τα mail μου,ολα καλα.Οταν μου ερχεται ενα mail, μου εμφανιζονται ολα,ακομα και αυτα που πανε στα junk.

Στο mail ομως του mac mini μου αυτα τα mail δε τα παιρνω ποτε. Εχω τικαρει στο preferences-general κατω-κατω και τις τρεις επιλογες. Αυτο δεν ειναι? Η τι αλλο μπορει να φταιει?

Ευχαριστω

Στο accounts,mailbox behaviors είναι τικαρισμένα όλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν βοηθήσει,αλλά δοκίμασε και το thunderbird http://www.mozilla.org/en-US/thunderbird/ γιατί το mail του osx μπορεί να μην συνεργάζεται καλά με το hotmail.Δεν το έχω δοκιμάσει,αλλά αφού χρησιμοπείς ξεχωριστή εφαρμoγή στο iphone μπορείς να δοκιμάσεις αντίστοιχο σε mac....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...