Προς το περιεχόμενο

gameloft android games


Dionpetrucci

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!!!

Έχει κανείς κανένα link του spiderman total mayhem για optimus 2x που να παίζει;;Γιατί το χω χιλιοκατεβάσει και δε το αφήνει να κάνει update (παρόλο που έχω περάσει και ένα φάκελο με τα αρχεία του παιχνιδιού στον φάκελο της gameloft) επομένως δε παίζει.

Εάν κάποιος γνωρίζει κάποιο site με παιχνίδια της gameloft και γενικά κάποιων καλοσχεδιασμένων παιχνιδιών, παρακαλώ ας την μοιραστεί μαζί μου :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπες gameloft.com με το κινητο σου και κατεβασε τα απο εκει. Πληρωνεις 1 περνες 2. Ειληκρινα για 2.5€ δεν αξιζει την ταλαιπωρία + οτι το forum δεν υποστηριζει την πειρατεια ^^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστος,κ επειδη τα παιχνιδια της gameloft ειναι παιχνιδαρες μην λεμε μαλακιες τωρα,η τιμη ειναι υπερβολικα φτηνη αν πας στην πηγη,χαρακτηριστικα θα σου πω οτι ενα παιχνιδι της κανει 5 ευρο στο βονταφον λαιβ κ 6 στο μαρκετ,ενω αν πας στο gameloft.com το παιρνεις για λιγοτερο απο 2,5 ευρο.ουτε πειρατιες ουτε μαλακιες ζιπ ξεζιπ ανοιξε φακελο φτιαξε φακελο.εχω κατεβασει 4 παιχνιδια κ τα εχω πληρωσει ολα κ δε μετανιωσα στιγμη,με 2 ευρω ουτε σουβλακι δε τρως πια για να πας στην λυση πειρατια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To galaxy S εχει απο της πιο δυνατες gpu. Αποκλειετε να μην παιζει.

Το assasin creed ειναι πολυ καλο. Εγω εχω το NOVA 2 και μου αρεσε πολυ. Σαν να παιζεις halo ειναι.

Ενα πολυ καλο free που ανακαλυψα προχτες 3D και δεν συμαζευεται ειναι το galaxy on fire. Δεν ειναι gameloft αλλα κινητε στο ιδιο πνευμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To galaxy S εχει απο της πιο δυνατες gpu. Αποκλειετε να μην παιζει.

Το assasin creed ειναι πολυ καλο. Εγω εχω το NOVA 2 και μου αρεσε πολυ. Σαν να παιζεις halo ειναι.

Ενα πολυ καλο free που ανακαλυψα προχτες 3D και δεν συμαζευεται ειναι το galaxy on fire. Δεν ειναι gameloft αλλα κινητε στο ιδιο πνευμα.

ναι αλλα ειναι μονο για tegra επεξεργαστες, σωστα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κολο δεν βρεξεις ψαρι δεν τρως. To να εχεις δικαιώματα root στο κινητο ΣΟΥ ειναι θεμελιωδες δικαιωμα :P

Ειναι win win. Δεν υπαρχει λογος να μην εχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κολο δεν βρεξεις ψαρι δεν τρως. To να εχεις δικαιώματα root στο κινητο ΣΟΥ ειναι θεμελιωδες δικαιωμα :P

Ειναι win win. Δεν υπαρχει λογος να μην εχεις.

ναι βρε δικιο εχεις απλα επειδη ειμαι λιγο (πολυ) αδεξιος ανα πασα στιγμη μπορει να χρειαστώ την εγγυηση κτλ και να μην μπορω να το επαναφερω στην εργοστασιακη του κατασταση οποτε το αφηνω καλυτερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το root από όσο ξέρω αντιστρέφεται ακριβώς με τον ίδιο τρόπο που μπαίνει (ανάλογα με την μέθοδο που ισχύει σε κάθε κινητο δηλαδή). Με αυτό το δεδομένο, εφόσον μπορείς να ρουτάρεις εύκολα, μπορείς και να ξε-ρουτάρεις εύκολα.

 

Πίστεψε με, τα οφέλη είναι πολλά.

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το root από όσο ξέρω αντιστρέφεται ακριβώς με τον ίδιο τρόπο που μπαίνει (ανάλογα με την μέθοδο που ισχύει σε κάθε κινητο δηλαδή). Με αυτό το δεδομένο, εφόσον μπορείς να ρουτάρεις εύκολα, μπορείς και να ξε-ρουτάρεις εύκολα.

 

Πίστεψε με, τα οφέλη είναι πολλά.

 

android.png

ναι βρε δεν αντιλεγω απλα παντα κραταω (και θελω να κραταω) μια πισινή! τεσπα αν καποτε δω οτι το εχω αναγκη το root τοτε θα το κανω αλλα απο τη στιγμη που το κινητο με εξυπηρετεί και ετσι γιατι να το πειραξω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για να μην βλεπεις δφιαφημισεις

Για να μπορεις να κρατησεις backup

Για να αλλαζεις εικονιδια μπαταριας κλπ

Για να αφαιρεσεις system apps

Για να μπορεις να κανεις reboot διχως να κανεις πραγματικα reboot

Για να μπορεις να χρησιμοποιεις εφαρμογες που το απαιτουν

Αντε και για να μπορεις να παιξεις και tegra games.

Και για πολλους αλλους λογους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...