Προς το περιεχόμενο

Total uninstall sygic


koslibpro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα,

 

Εχω το nexus s και χθες κατεβασα το sygic navigation.αποδειχθηκε ομως οτι δεν μου αρεσει και θελω να το απεγκαταστησω πληρως.θελω να πω πως θελω να φυγουν ολα τα δεδομενα απο αυτο,εφαρμογη-χαρτες που κατεβασα κτλπ.

Πηγα λοιπον στην διαχειρηση εφαρμογων,πατησα εκκαθαριση δεδομενων και εκανα μετα και καταργηση εγκαταστασης.διαγραφτηκαν σιγουρα ΟΛΑ τα δεδομενα..?

Ρωταω καθως εκει πριν το κανω καταργηση εγκαταστασης ελεγε πως ειναι περιπου 18 Mb μονο,και φοβαμαι μην μου εμειναν μεσα οι χαρτες,οι οποιοι ειναι και πολυ ογκωδεις..

 

Ευχαριστω πολυ

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι χάρτες λογικά έχουν περάσει στην external sd κάρτα του κινητού σου. Αν δεν έχεις λογικά θα έχει κάνει ένα φάκελο το Nexus S με όνομα external sd card

Εκεί μέσα θα έχει το φάκελο με τα Maps. Ψάξε αν τον βρεις απλά θα τον διαγράψεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι χάρτες λογικά έχουν περάσει στην external sd κάρτα του κινητού σου. Αν δεν έχεις λογικά θα έχει κάνει ένα φάκελο το Nexus S με όνομα external sd card

Εκεί μέσα θα έχει το φάκελο με τα Maps. Ψάξε αν τον βρεις απλά θα τον διαγράψεις...

 

ακου μεσα στην SD Card βρηκα εναν φακελο Aura που ειχε μεσα τους χαρτες...και αυτον διεγραψα..ο σωστος δεν ηταν..??ταιριαζε και το μεγεθος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...