Προς το περιεχόμενο

AMD HD6470M 1GB vs Radeon HD 6770M 1GB


shawnm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η 6470 και η 5650 ειναι ικανες να σηκωσουν ακομα και τους πιο τελευταιους τιτλους παιχνιδιων χωρις κολληματα?ειμαι αναμεσα σε 2 λαπτοπ για αγορα και εχουν αυτες τι καρτες και επειδη δεν ξερω τιποτα απο καρτες γραφικων και δεν ξερω πιο να διαλεξω...θελω να σηκωνει οπιο παιχνιδι θελω χωρις προβλημα

6770 και Gt555 ειναι πολυ καλες για gaming.

Μετα πας στις 6530/6550/5650/5730.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την 5650 κατι θα κανεις (πχ το crysis και το metro θα τα παιζεις σε low settings).

Την 6470 ξεγραψε την γιατι ειναι αδυναμη για παιχνιδια.

Αν βρεις λαπτοπ με την 6770/Gt555m (υπαρχει στην αγορα ενα πολυ καλο turbox με την Gt555 ενω την 6770 την φορανε πολλα Hp)θα ειναι η καλυτερη επιλογη για εσενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοεις το crysis 2 τοτε οκ γιατι το παλιο μου πσ ουτε στο low δεν το σηκωνε...αρα οκ εγω δεν παιζω τοσο δυνατους τιτλους μερικα απο τα παιχνιδια που παιζω ειναι cod mw2,counter strike source,pes 11,lineage,wow,lol, κλπ αλλα αφτα τα λιγα τα θελω να τρεχουν αψογα με αρκετα fps σε εχτρα γραφικα

Με την 5650 κατι θα κανεις (πχ το crysis και το metro θα τα παιζεις σε low settings).

Την 6470 ξεγραψε την γιατι ειναι αδυναμη για παιχνιδια.

Αν βρεις λαπτοπ με την 6770/Gt555m (υπαρχει στην αγορα ενα πολυ καλο turbox με την Gt555 ενω την 6770 την φορανε πολλα Hp)θα ειναι η καλυτερη επιλογη για εσενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...