Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου ρούτερ


stavregos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά άλλαξα το firmware και παίζει μια χαρά(και δεν εχει και τα λογότυπα της Altec).Είμαι και εγώ πλέον ένας κάτοχος Vigor 2700VG εν χρήση.Σας ευχαριστώ παρα πολύ για την βοήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά άλλαξα το firmware και παίζει μια χαρά(και δεν εχει και τα λογότυπα της Altec).Είμαι και εγώ πλέον ένας κάτοχος Vigor 2700VG εν χρήση.Σας ευχαριστώ παρα πολύ για την βοήθεια.

 

 

congratulations.αλλος ενας ευχαριστημενος που με 25 ευρω εκανε την ζωη του ευκολη.τωρα αυτο το κολλημα που ειχες πριν με το ethernet δεν ξερω τι ηταν αλλα who cares(μπορει να ηταν καμια πατατια της altec στο firmware Η μπορει να ηταν καποιο κολλημα επειδη το firmware ειναι παλιο.).δεν ηταν τιποτα δυσκολο να αλλαξεις το firmware e??οτι αλλο χρειαστεις εδω ειμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι έκανα αρκετές προσπάθειες για να το καταφέρω αλλά στο τέλος όλα πήγαν καλά.Ελπίζω σε επόμενη φορά που θα μου χρειαστεί να είναι πιο γρήγορο(γιατί δύσκολο δεν ήταν).

 

Μια ερώτηση ακόμα.Υπάρχουν κάποιες συγκεκριμένες ρυθμίσεις που θα ήταν καλό να κάνω?γιατί πέρα από την εισαγωγή των στοιχείων του ADSL δεν πείραξα τίποτα άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικα αφου πηρες τον αερα μετα θα ειναι πιο ευκολο.επισης το δυσκολο ειναι να βγαλεις της altec και να βαλεις το κανονικο.αμα ειναι να αναβαθμισεις το κανονικο ειναι πιο ευκολο μεσα απο το μενου σχεδον αν θυμαμαι καλα.το wireless κλειδωσε και βαλε pppoe/llc και οχι Pppoa/vcmux.κατι αλλο δεν χρειαζεσαι να πειραξεις.κλειδωσε το με wpa2 η εστω wpa oxi wep.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...