Προς το περιεχόμενο

lenovo προσφορές (olx.gr)


mparmpamathios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@xristoforos89:

Ωραίος. Γιατί δεν μπαίνεις να τα αφήσεις κ εκεί σε comment βρε Χριστόφορε, μην την πατήσει κανείς.

Μπορεις να αφησεις και comment ε;

Το ειχα ξεχασει εντελως!

Το απογευμα το olx θα γεμισει απο δικα μου comment! :D

 

ban_him.jpg

Ο ανθρωπος μπορει να μην εχει καμια σχεση.

Ειχε ανοιχτει και πριν απο ενα 6μηνο παρομοιο θεμα απο ενα παιδι (εκεινη την φορα σχετικα με το aggeliopolis)

και καταλαβαμε οτι πολλα παιδια ειχαν χασει τα χρηματα τους απο αυτα τα λαμογια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως οι moderators θα πρέπει να σκεφτούν να μπει ένας περιορισμός στη συγκεκριμένη συζήτηση σχετικά με το ποιοι θα μπορούν να ανοίγουν νέο θέμα. Είναι σύνηθες το φαινόμενο άτομα με λιγότερα από 5 posts ή με έγγραφή μία ώρα πρίν το άνοιγμα της συζήτησης να παρουσιάζουν "προσφορές", καιρός να κοπεί αυτό. (δεν γνωρίζω όμως αν τεχνικά υπάρχει αυτή η δυνατότητα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(δεν γνωρίζω όμως αν τεχνικά υπάρχει αυτή η δυνατότητα)

φυσικα και μπορει να υπαρξει τετοιος περιορισμος, απο μενα (+1)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως ειναι και στο Myphone.gr που δεν μπορεις να βαλεις αγγελια αν εχεις απο εναν αριθμο posts και κατω...αν και πολλοι κανουν ασκοπα comments για να φτασουν τον αριθμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως ειναι και στο Myphone.gr που δεν μπορεις να βαλεις αγγελια αν εχεις απο εναν αριθμο posts και κατω...αν και πολλοι κανουν ασκοπα comments για να φτασουν τον αριθμο.

Και στο ινσομνια υπηρχε κατι παρομοιο.

Επρεπε να ησουν τουλαχιστον 6 μηνες γραμμενος.

Πλεον ομως ο καθενας βαζει αγγελια, αφου εχει εγγραφει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν χρειαζόμαστε άψυχα μηχανάκια και ρουτίνες έχουμε το Χριστόφορο !!!

 

Μπράβο ρε Χριστόφορε δεν θα αγόραζα ποτέ από κάποιον που δεν μπορεί να γράψει σωστά ούτε μία αγγελία αλλά ξέρω αρκετούς που θα την πάταγαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο Χριστόφορε.. Άψογος. Μέχρι και τον isay πρόλαβες ;-ρ

 

Μόνο απο τη μορφοποίηση και απο τα λάθη καταλαβαίνεις οτι δεν πρόκειται για κάτι σοβαρό. Θα τον πάρω τηλέφωνο να δω τι θα πει.. χααχα.. Ισως του ζητήσω να μου κάνει δώρο με κανα laptop και κανα pitbull

 

damn... δε το σηκώνει απο απόκρυψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι γράψω δεν είναι για τον topic starter

 

Μπράβο Χριστόφορε.. Άψογος. Μέχρι και τον isay πρόλαβες ;-ρ

Κακιούλες; :P

Μακάρι να είμαι πάντα τελευταίος και να υπάρχουν πολλοί άλλοι με αλτρουιστικό τρόπο σκέψης για να κράζουν spammers, διαφημιζόμενους και απατεωνίσκους, ακόμα κι αν (οι αλτρουιστές) ερχονται σε κόντρα με το «Savoir Vivre» του forum.

 

 

Μόνο απο τη μορφοποίηση και απο τα λάθη καταλαβαίνεις οτι δεν πρόκειται για κάτι σοβαρό. Θα τον πάρω τηλέφωνο να δω τι θα πει.. χααχα.. Ισως του ζητήσω να μου κάνει δώρο με κανα laptop και κανα pitbull

Αυτό το 1 ΕΤΙ έβγαλε μάτια. Αν πάρεις τηλέφωνο πες οτι εχεις τα λεφτά ντούκου και θες να σου κόψει αλλο ένα 10%. Επίσης ρώτησε τον ποιος καλύπτει την εγγύηση (εχω απορία να δω απαντηση) και αφού το προχωρήσεις λίγο πες του οτι θα του στείλεις τα χρήματα με paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...