Προς το περιεχόμενο

internet download manager (ερωτηση)?


gasper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1.ειμαι premium στην fileserve .

μπορει καποιος να μου πει παρακαλω ,που βαζω τους κωδικους premium που εχω, στον internet download manager? :wub:

 

2.οταν παω να κτεβασω ενα αρχειο απο ιντερνετ, μου βγαζει την επιλογη να μου κατεβει υποχρεωτικα με internet download manager.μηπως μπορει καποιος να μου πει πως θα εχω την επιλογη να κατεβασω εγω το αρχειο μεσω windows και οχι αναγκαστηκα με internet download manager.? :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν εχεις το διαδρομη πουχου www.fileserve.com/test_1.4.56.23..8.rar

τοτε αντι να κανεις copy-paste τοτε το ανοιγης σε εναν brower και κανεις log in και θα το κατεβασεις σαν premium

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας τρόπος είναι αυτός που λέει ο φίλος από πάνω... Ο άλλος είναι μέσω του manager : πας στα settings και έχει επιλογή prenium accounts.. βρίσκεις το fileserve συμπληρώνεις τα "στοιχα" του prenium και είσαι έτοιμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το να κατεβασω μπορω.δεν ειναι αυτο το προβλημα.

απλα οταν βαζω στην λιστα του IDM π.χ 100 αρχεια για download

μετα απο μερικες ωρες δεν μπορω να τα κατεβασω χανεται η διευθηνση μαλων επειδη δεν ειναι αποθηκευμενοι οι κωδικοι μεσα στο προγραμμα.

και φτου παλι απο την αρχη παω και τα ξαναβαζω παλι τα αρχεια.

ελπιζω να καταλαβαται.

 

Ένας τρόπος είναι αυτός που λέει ο φίλος από πάνω... Ο άλλος είναι μέσω του manager : πας στα settings και έχει επιλογή prenium accounts.. βρίσκεις το fileserve συμπληρώνεις τα "στοιχα" του prenium και είσαι έτοιμος.

 

εχω στα ελληνικα τον IDM, αν γινεται αναλυτικη διαδρομη για το που βαζω τους κωδικους μεσα στον IDM

θα με βοηθουσε καλυτερα .ευχαριστω :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ληψεις/επιλογες/εισοδος σε δικτυακους τοπους και αποθηκευεις το link καθενος με το pasword και το username που εχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...