Προς το περιεχόμενο

Νέες σημαντικές αλλαγές ανακοίνωσε το Facebook


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ θέλω όποτε κάποιος με κάνει tag σε ότι άσχετη photo Και ότι άσχετο video του κατέβει, να μου έρχεται ειδοποίηση για approve η deny. Δεν είναι δυνατόν ο οποιοσδήποτε να μπορεί να κάνει ταγκ για πλάκα τον οποιοδήποτε. Αυτό πότε θα το φτιάξουν?

Δε σου φταίει κανείς που δεν έχεις ψάξει καλά τις ρυθμίσεις απορρήτου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολύ ωραία όλα αυτά και η παρουσίαση και πολύ συγκινητική αλλά δεν νομίζω να κάνει μεγάλη διαφορά να δεις πια ακριβώς μέρα ανέβασε Πετρέλη η γκόμενα η ποια χρονιά φωτογραφήθηκε στο ίδιο μπαρ στην ίδια πόζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω όποτε κάποιος με κάνει tag σε ότι άσχετη photo Και ότι άσχετο video του κατέβει, να μου έρχεται ειδοποίηση για approve η deny. Δεν είναι δυνατόν ο οποιοσδήποτε να μπορεί να κάνει ταγκ για πλάκα τον οποιοδήποτε. Αυτό πότε θα το φτιάξουν?

 

Υπαρχει τετοια ρυθμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο που πρεπει να φτιαξουμε ειναι το μυαλο μας.

Εχω αρχισει να σπαζομαι οταν μιλαμε 30+ ετων ανθρωποι και ο διαλογος ειναι

 

-καλα ρε μλκ, γιατι δεν μου ειπες για χθες?

-Σου εστειλα στο fb ρε βλαμενε, δεν μπηκες καθολου?

 

IRL περιστατικο. Θεωρουμε δεδομενο οτι ο αμεσοτερος τροπος επικοινωνιας ειναι το fb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Facebook:

Ξέρουμε τα πάντα για εσάς από τότε που γραφήκατε, τώρα μπορείτε να μας δώσετε πληροφορίες και για πριν. :X

 

 

τις πληροφοριες τις εχεις δωσει ηδη. το facebook stories απλα σου οργανωνει την πληροφορια που εχεις διαθεσει για να εχεις προσβαση πολυ ευκολα. τωρα αν θες να δεις το παρελθον σου πατας see older posts και see older posts

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Μάλιστα, έχει προβλεφθεί και ειδική περιοχή με τίτλο “Way Back”, όπου ο χρήστης μπορεί να προσθέσει πληροφορίες που λείπουν ή πράγματα που είχε κάνει πριν την εγγραφή του στο κοινωνικό δίκτυο."

 

Αυτό σχολίαζα.

Όντος βέβαια γινόταν και πριν άμα ήθελες... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρήστης John Xarxas μόλις πήγε στην τουαλέτα x

είναι σε εξέλιξη

Μου αρέσει! σχολίασε πρίν απο 42 δευτερόλεπτα απο DailyToilet

Αρέσει στους Βασίλης Αποστολίδης και σε 2 ακόμα άτομα

εμφάνιση των 12 προηγούμενων σχολίων

 

Βασίλης Αποστολίδης rr mlk phges trith fora toualete kai einai

akoma 8:30

Βασίλης Αποστολίδης Ti efages x8es?

Γράψτε ένα σχόλιο...

 

χαχαχαχαχα, έγραψες! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ότι να 'ναι. θα έχει μεγάλη απήχηση στα 15χρονα. γραφικά και "ΓΟΥΑΟΥ" !!!! αδιακρισία στο μέγιστο. να δούμε τα χιλιάδες ψευδοπρόφιλα πως θα γεμίσουν την timeline τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεε μου.Τι φακελωμα ειναι αυτο(θα βαζουνε τα ζωα πως γεννηθήκανε,πως μεγαλωσανε,ποτε περπατησανε,ποτε φιλησανε για 1η φορα, ποτε παντρευτηκαν κτλπ.<---Πληρες φακελωμα

 

Στο επόμενο βίντεο τι ακουει και τι κάνει εκεινη την στιγμή απο το που βρισκεται μεχρι τι θα φαει και που.Ο,τι να ναι. Φωνάζανε για τσιπάκια και @%$^# απο την δεκαετία του 80 και βρήκανε καινούργιο τρόπο να μας το περάσουν μέσα απο το fb.

Και σεις χαιρεστε για τον ανταγωνισμο με το google+ ποιο θα πατώσει και ποιο οχι.

Πριν λιγο καιρο δεν λεγατε ''ποπο τι γαματο που θα ναι το G+ παει το fb κτλπ.''.Τωρα πως και αλλάξατε πάλι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...