Προς το περιεχόμενο

ipad 1 η ipad 2??


bakass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θελω να παρω ενα μεταχειρισμενο ipad...αξιζει τα παραπανω λεφτα το ipad 2?η χρηση του θα ειναι μονο για browsing,αντε και pdf reading......καποιος που τα εχει δει και τα δυο,μπορει να μου πει με flash εφαρμογες τι παιζει??και στα δυο το ιδιο προβλημα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη τα εχω και τα 2 θα σου πω οτι το 2 ειναι λιγο πιο γρηγορο απο το 1 σε ολα,flash δεν παιζουν,τωρα αν αξιζει το 2 σε σχεση με το 1 εχει να κανει με την τιμη,ποσο βρισκεις το 1 και ποσο το 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να παρω ενα μεταχειρισμενο ipad...αξιζει τα παραπανω λεφτα το ipad 2?η χρηση του θα ειναι μονο για browsing,αντε και pdf reading......καποιος που τα εχει δει και τα δυο,μπορει να μου πει με flash εφαρμογες τι παιζει??και στα δυο το ιδιο προβλημα???

 

Το android υπάρχει σαν επιλογή για σένα? Τουλάχιστον παίζει flash και αν θέλεις μονο browsing και pdf reading σίγουρα θα υπάρχουν οικονομικές και μη μεταχειρισμένες περιπτώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι μεταξυ ipad και samsung tab 10......το θεμα ειναι οτι δεν θελω να δωσω 500αρικο για κανενα απο τα δυο για καινουριο και ψαχνω μεταχειρ. ομως galaxy ειναι δυσκολο να βρω καθως ειναι πιο προσφατο και πουλανε δυσκολα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν θεωρείς απαραίτητη προυπόθεση η συσκευή που θα πάρεις να είναι super επώνυμη ρίξε μια ματιά στο e-tablet.gr

 

Εγώ προσανατολίζομαι προς την αγορά 2 tablets στην τιμή του ενός ακριβότερου(ένα για μένα ένα για την σύζυγο, για ευνόητους λόγους). Μου φαίνεται ότι μάλλον θα καταλήξω στο Quicksilver C7 και Flytouch Capacitive(και τα 2 μαζί 428 ευρώ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...