Προς το περιεχόμενο

Hard Disk Sentinel


kostas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κατεβασα το hdd regenarator υποτιθετε οτι εκανα σκαν με φτιαξιμο τον μπατ σεκτορσ που απο οσα ελεγε το σαντινελ ητανε 900 κοντα και αυτο εκει που λεει bad sectors δεν εβαλε ουτε ενα που να ειχε προβλημα.Μετα ανοιγω παλι το σαντινελ και ελεγε τα ιδια μηπως το σαντινελ εχει θεμα γιατι δεν μπορει το ενα να μην βρηκε τιποτα και το αλλο να λεει πως εχεις παπαδες.καποιο λεει ψεματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wash δεν ξερω ασχετος ειμαι απο software αλλιως δεν θα ρωτουσα ωραια τα σχολια σου μεχρι να γινουν ειρωνικα.Αν ηξερα δεν θα εμπενα να ρωτησω εσυ μπορει να γνωριζεις πολα περισοτερα σεβαστο αλλα δεν μπορουμε να τα ξερουμε ολα για αυτο υπαρχουν τα φορουμ.

υπαρχει καπιο αλλο σαν το santinel να το δοκιμασω να δουμε τι μαργαριταρια θα πιασουμε μπας και βγαλουμε ακρη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ειρωνικά τα σχόλια του φίλου νομίζω. Έχεις πρόβλημα λοιπόν στον δίσκο.

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω ετσι λεει το σαντινελ αλλα οταν πηγα να κανω φιξ με το hdd regenarator δεν ευγαλε τιποτα απο bad sector δισκου προς επειδιωρθωση που αρα μπορει να μην υπηρχαν......

και ρωταω τωρα εγω υπαρχει καπιο αλλο σαν το σαντινελ που να σκαναρει για bad sector χωρις απαρετιτα να τους φτιαχνει για να το τσεκαρω και με αλλο προγραμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wash δεν ξερω ασχετος ειμαι απο software αλλιως δεν θα ρωτουσα ωραια τα σχολια σου μεχρι να γινουν ειρωνικα.Αν ηξερα δεν θα εμπενα να ρωτησω εσυ μπορει να γνωριζεις πολα περισοτερα σεβαστο αλλα δεν μπορουμε να τα ξερουμε ολα για αυτο υπαρχουν τα φορουμ.

υπαρχει καπιο αλλο σαν το santinel να το δοκιμασω να δουμε τι μαργαριταρια θα πιασουμε μπας και βγαλουμε ακρη?

 

...το ΕΡΩΤΗΜΑ που ΑΠΑΝΤΑΕΙ σε ΟΛ' αυτά είναι,,,,,,,,

,,,"πες πως υπάρχει.......ΘΑ ΤΟ ΔΕΧΤΕΙΣ........;".

 

Διότι δεν είναι έτσι απλά τα πράγματα όπως τα θέτεις στην πρώτη πρότση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@dukepapass

Υπάρχει και η περίπτωση να μην ερμηνεύεις τα δεδομένα του HDS σωστά και να μη ψεύδεται κανένα από τα 2 προγράμματα.

Ως απάντηση στην ερώτηση σου όμως, δοκίμασε crystaldiskinfo.

 

Η trial έκδοση του HDS τι περιορισμούς έχει όταν λήξει;

Δε σου επιτρέπει να κάνεις πολλές βασικές λειτουργίες.

Στην ουσία χρησιμοποιείται για απλό monitoring, το οποίο μπορεί και να σε καλύπτει βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...