Προς το περιεχόμενο

Philips MP4 Player 4GB 37ευρο.


alexpen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω ενα gogear opus και δεν με βολευει καθολου.

Ειχα μαθει τοσα χρονια σε ενα sony και τωρα αυτο ειναι πολυ περιπλοκο για να ακουσεις απλα μουσικη. Καθυστερει να ανοιξει, δεν εχει memo στο τραγουδι που παιζεις (δηλαδη αν το κλεισεις αρχιζει απο την αρχη) βεβαια εχει την δυνατοτητα να κανεις bookmark καποια σημειο ομως και παλι δεν αξιζει την ταλαιπωρια.

Γενικα εχει αρκετες λειτουργιες ομως δεν ειναι απλα και ευχρηστο οπως πρεπει να ναι ενα mp3/mp4.

 

ps

Εχω την εντυπωση οπως και να χει οτι το zavvi δεν στελνει ηλεκτρονικα στην Ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα gogear opus και δεν με βολευει καθολου.

Ειχα μαθει τοσα χρονια σε ενα sony και τωρα αυτο ειναι πολυ περιπλοκο για να ακουσεις απλα μουσικη. Καθυστερει να ανοιξει, δεν εχει memo στο τραγουδι που παιζεις (δηλαδη αν το κλεισεις αρχιζει απο την αρχη) βεβαια εχει την δυνατοτητα να κανεις bookmark καποια σημειο ομως και παλι δεν αξιζει την ταλαιπωρια.

Γενικα εχει αρκετες λειτουργιες ομως δεν ειναι απλα και ευχρηστο οπως πρεπει να ναι ενα mp3/mp4.

 

ps

Εχω την εντυπωση οπως και να χει οτι το zavvi δεν στελνει ηλεκτρονικα στην Ελλαδα.

 

Οχι το zavvi στελνει κανονικοτατα και δωρεαν ελλαδα! Εχω αγορασει μεχρι και πιεστικο-πλυστικο απο κει! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...