Προς το περιεχόμενο

Windows Update...


Skia88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια εχω ενα προβλημα με τν υπολογιστη μου δε μπορει να μου κανει update ξεκιναει να το κανει και λεει απετυχε και γινεται συνεχεια αυτο τι μπορει να φταιει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι error σου βγαζει ? Για δοκιμασε να απενεροποιησεις το antivirus.

 

 

μου βγαζει αυτο εδω...σε οσα και να κανω update..απενεργοποιησα και το antivirus αλλα τιποτα...

 

DbHAg.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες στην προβολη ιστορικου ποιο ειναι το update που απετυχε

 

Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να επικοινωνησεις τηλεφωνικα με την υποστηριξη της microsoft. Εφ όσων τα windows σου δεν ειναι πειρατικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες στην προβολη ιστορικου ποιο ειναι το update που απετυχε

 

 

εχει πααααααααααααρα πολλα που λεει οτι απετυχαν σχεδον ολα αντε να ειναι κανενα δυο που ειναι οκ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες στην προβολη ιστορικου ποιο ειναι το update που απετυχε

Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να επικοινωνησεις τηλεφωνικα με την υποστηριξη της microsoft. Εφ όσων τα windows σου δεν ειναι πειρατικα

 

Αν τα windows εστω και νομιμα ειναι η εκδοση dsp που υποτιθεται οτι διατιθεται με αγορα νεου υπολογιστη παραπεμπει στο καταστημα αγορας τους !!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τα windows εστω και νομιμα ειναι η εκδοση dsp που υποτιθεται οτι διατιθεται με αγορα νεου υπολογιστη παραπεμπει στο καταστημα αγορας τους !!!!!!!!!!!!!

 

εγω τα εχω βαλει και ειναι ενεργοποιημενα αλλα δε καταλαβαινω γιατι καποτε εκανε και τωρα δε κανει,.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τα εχω βαλει και ειναι ενεργοποιημενα αλλα δε καταλαβαινω γιατι καποτε εκανε και τωρα δε κανει,.

 

Aν ειναι η εκδοση με 100-110 ευρω μην περιμενεις βοηθεια απο Microsoft hellas.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...