Προς το περιεχόμενο

Euroleague Fantasy Challenge


Chrisxxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω τα εχω μοιρασει.Πανω απο 70 δεν εχω παικτη.

 

Επειδη δεν το διατυπωσα σωστα.Πρωταθλητης στο περσινο πρωταθλημα απο εδω μεσα ποιος ειναι?

 

Για να ξερω ποιον θα εκτοπισω απο την κορυφη.χαχα :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 179
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγω τα εχω μοιρασει.Πανω απο 70 δεν εχω παικτη.

 

Επειδη δεν το διατυπωσα σωστα.Πρωταθλητης στο περσινο πρωταθλημα απο εδω μεσα ποιος ειναι?

 

Για να ξερω ποιον θα εκτοπισω απο την κορυφη.χαχα :-D

http://www.insomnia.gr/topic/422899-euroleague-fantasy-challenge/page__st__90#entry4670081

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ευχαριστω. ;) Μιας και στο τελευταιο σου ποστ της προγουμενης αγωνιστικης χρονιας ελεγες για Σερμαντινι εγω τον πιστευω και φετος.Δεν τον εχω παρει αλλα πιστευω θα κανει καλη χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλογως. Το 15ρι σταθερα ειναι υπερκαλο για οποιαδηποτε αξια παοχτη. Τωρα απο εναν με 50 που ειναι υπερτιμημενος αυτη τη στιγμη ενα 8- 10 σταθερο ειναι οκ, ενω για ενα 50ρι που ειναι στην αξια του και θα την ανεβαζει, θελει 15ρια περιπου. Γενικα κρατηστε credits στην ακρη, γιατι η αξια των περισσοτερων θα πεσει και θα αγοραζονται πιο ευκολα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δια 4 παει. Επομενως το 60 βγαζει 15, ο Παπανικολαου π.χ. που εχει 63, 15.75 δεν θα εχει με τίποτα για να διατηρήσει την αξια του, επομενως δεν ειναι καλη επιλογη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει κανα 10ημερο ακομα που μπορεις να κανεις αλλαγες οποτε απο μια τραγικη εμφανιση κλαιν :P

 

Τον ειχα παρει και στο φαντασυ της ACB.Εδωσε μολις 4 με 2 π-4ρ ενω ο Τομιτς εβαλε 20π με ranking 20.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χάχα.Δεν νομίζω πάντως ότι ο Τομιτς είναι ευκαιρία.ΘΑ μοιράζεται λογικά τον χρόνο με τον Τζαβαι οποτε δεν τον βλέπω να κάνει πάνω από 8π-5ρ.Σήμερα βρήκα δυο ωραίους παίκτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον ειχα παρει και στο φαντασυ της ACB.Εδωσε μολις 4 με 2 π-4ρ ενω ο Τομιτς εβαλε 20π με ranking 20.

 

παιζει φαντασυ acb και δεν ενημερωνετε; :mad:

 

που; που; :P

 

προλαβαινω;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζει φαντασυ acb και δεν ενημερωνετε; :mad:

 

που; που; :P

 

προλαβαινω;

 

Στο basketforum..gr παιζω εγω.Στο σαιτ της acb. http://supermanager....m/principal.php Δεν ξεκινησα καλα παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...