Προς το περιεχόμενο

Euroleague Fantasy Challenge


Chrisxxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 179
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

 

Το λοκ αουτ εκανε παπαδες παντως. Οποιοι πηραν στεγνα οτι ΝΒΑερ βρηκαν μπροστα τους, βγηκαν κερδισμενοι.

Δυστυχως την πατησα σε αυτο

Πιστευα οτι οι ΝΒΑερς χωρις εμπειρια απο Ευρωπη δεν θα παιζανε καλα (και πραγματι, στα πρωταθληματα τους δεν εχουν ξεκινησει καλα) οποτε πηρα μονο ΝΒΑερς που ξερανε ή παικτες που παιζανε Ευρωπη

Για τους πρωτους δικαιωθηκα, για τους 2ους πατωσα και τωρα ειμαι προτελευταιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως την πατησα σε αυτο

Πιστευα οτι οι ΝΒΑερς χωρις εμπειρια απο Ευρωπη δεν θα παιζανε καλα (και πραγματι, στα πρωταθληματα τους δεν εχουν ξεκινησει καλα) οποτε πηρα μονο ΝΒΑερς που ξερανε ή παικτες που παιζανε Ευρωπη

Για τους πρωτους δικαιωθηκα, για τους 2ους πατωσα και τωρα ειμαι προτελευταιος

Ε και εγω χωρις NBAερς το πηγα και ειμαι τελευταιος :devil:

 

Γενικα τους περιμενα τρεις λαλουν και δυο χορευουν, ειδικα στις πρωτες 1-2 αγωνιστικες, αλλα μπηκανε διψασμενοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιοι ΝΒΑερς πήγαμε πολυ καλα, άλλοι πάτωσαν.. Κιριλενκο, πεκοβιτς, μπατουμ, ρουντι, βουγιανιτς,έκαναν πολυ Καλές εμφανίσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, εγώ που το πήρα χαμπάρι αργά και δεν έφτιαξα ομάδα από την πρώτη αγωνιστική, έχει νόημα να μπω τώρα στο παιχνίδι; Οι βαθμολογίες είναι αθροίσματα όλων των αγωνιστικών ή μέσοι όροι; Όχι ότι παίζεις απαραίτητα για να κερδίσεις, αλλά αν είναι να είμαι μονίμως τελευταίος, βρίσκω κι άλλον τρόπο να μου πέσει το ηθικό :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα, με τοσο μετρια πρωτη αγωνιστικη φυσικα και εχει νοημα να ξεκινησεις, οση αποσταση εχω εγω απο τον πρωτο, θα εχεις εσυ απο μενα που ξεκινας τωρα

 

ΥΓ. Αμα θες μπορω να σου δωσω και καποια "συστεμικα τιπς" που δεν μπορω να εφαρμοσω εγω (που εχω ηδη ομαδα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...