Προς το περιεχόμενο

τα δικτυα οτε(οχι connex) και cyta με ποιο προγραμμα σπανε.;;


amaral

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα δικτυα οτε(οχι connex) και cyta με ποιο προγραμμα σπανε.;; πιανω αυτα...

cyta AC88

OTEE6DEFC

 

αν μπορουσε καποιος να μου στειλει κωδικουσ η προγραμμα θα με βοηθουσε απιστευτα!!

δεν ειμαι της αποψης να σπαω αλλα δικτυα αλλα ειμαι φοιτητης και τα οικονομικα μου

δεν μου επιτρεπουν για δικη μου συνδεση...ευχαριστω..!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα τα windows 7 ultimate εχω...εχω το thomson keys και μου δουλευει και λεω αν υπαρχει κατι απλο προγραμμα σαν κ'αυτο..

 

το aircrack δεν μπορω να το δουλεψω...δεν ξερω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό λέμε, οποιος θέλει να κάνει αυτή την δουλειά μαθαίνει το Backtrack και έχει τελειώσει ;)

 

προγράμματα σαν το thomsonkeys είναι προσωρινά γιατί τα μαθαίνει και η κουτσή Μαρία και στο τέλος γίνετε τόση φασαρία ώστε η εταιρία κάνει αλλαγές και δεν ισχύουν πλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

amaral έτοιμο πρόγραμμα όπως για τα thomson ΔΕΝ υπάρχει. Αν εχεις διάθεση να διαβάσεις (αρκετά) για να μάθεις ένα άλλο λειτουργικό σύστημα και να αφιερώσεις χρόνο και κόπο για να μάθεις πως γίνεται η επίθεση ... ψάξε στο google για backtrack. Επίσης αν τα δίκτυα που προσπαθείς να επιτεθείς εχουν κλείδωμα WAP τοτε εκτός των προηγουμενων χρειάζεσαι και ένα μηχάνημα με πολύ δυνατή κάρτα γραφικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ man..αν ξερεις και απο που να το βρω... αν εχω καποιο προβλημα στην πορια θα ξαναενοχλησω...Ευχαριστω!!

Θα το βρεις στη διεύθυνση

http://www.backtrack-linux.org/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

amaral κατι δεν καταλαβες. ΔΕΝ υπάρχει κάτι έτοιμο που να συσχετίζει το αναγνωριστικό με τον κωδικό. Ξεκινάς το ψάξιμο γνωρίζοντας το απολυτο τίποτα. Είτε λεει CYTA3DA είτε λεει MELENEALEKO το ιδιο ειναι. Ξεκινάς απο το 0.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...