Προς το περιεχόμενο

Αγορά Tablet μέχρι 200 ευρώ; Τι προτείνετε;


kistos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μήπως γνωρίζουμε αν το QuickSilver C7 μπορεί να συνδεθεί με ΒΤ ή USB δέκτη GPS σαν αυτό εδώ?

 

Καλή ερώτηση. Είχα συνδέσει από περιέργεια ένα usb bt ανταπτοράκι αλλά το C7 δεν το αναγνώρισε. Για usb gps δέκτες δεν έχω ιδέα, δεν έχω δοκιμάσει κανέναν αφού το gps δεν με ενδιέφερε.

 

Πάντως, αν θέλεις οπωσδήποτε GPS το Rena3r2 στην gps έκδοση του λογικά θα σε καλύψει όπως και το C8M που έχει bluetooth. Έχουν και σε προσφορά το Rena3 3G που έχει επίσης bluetooth.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειτε μου πως βλεπεται την Ρενα ... http://www.e-tablet.gr/product_info.php?products_id=264#!tab2

 

Αξιζει ; βασικα θελω να εχω καρτα sim για ιντερνετ 3g και να βλεπω σελιδες οπως τις βλεπω απο τον υπολογιστη και να μην μου ανοιγουν σε mobile mode.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

διάβασά διάφορα ειδα πολλά εγώ αγόρασα αυτό: Link.png Site: http://www.koroni-realestate.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=133&category_id=44&option=com_virtuemart&Itemid=1">Tablet link και απο όσο ψάξιμο και να έκανα η τιμή του με 8gb Dual  Core 1.6 Quad Core Γραφικά απλά καλύτερο δεν γινόταν....στο αν τυ τυ αυτό το benchmark έχει 13500 αν θυμάμαι καλα βαθμολογία ...παιδιά σας το προτείνω χαλαρά..... το έχω ξε.....σκίσει και πάει μιλάμε σαν τρελό....αξίζει κάθε ευρώ του......149....οτι πρέπει για την εποχή μας δεν ειναι να δίνεις 500 για tablet.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα θελο να παρο ενα tablet καλο μεχρι 250 ευρο μπορειτε να μου πειτε μιαγο μαρκα και ενα καταστημα που να περιεχει αυτο.Εγο θελω να εχει ιντερνετ και να μπορο να κατεβασο παιχνιδια.



καλησπερα θελο να μου προτεινετε ενα τablet μεχρι 200 ευρο αντε μεχρι 250 ευρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

διάβασά διάφορα ειδα πολλά εγώ αγόρασα αυτό: Link.png Site: http://www.koroni-realestate.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=133&category_id=44&option=com_virtuemart&Itemid=1">Tablet link και απο όσο ψάξιμο και να έκανα η τιμή του με 8gb Dual  Core 1.6 Quad Core Γραφικά απλά καλύτερο δεν γινόταν....στο αν τυ τυ αυτό το benchmark έχει 13500 αν θυμάμαι καλα βαθμολογία ...παιδιά σας το προτείνω χαλαρά..... το έχω ξε.....σκίσει και πάει μιλάμε σαν τρελό....αξίζει κάθε ευρώ του......149....οτι πρέπει για την εποχή μας δεν ειναι να δίνεις 500 για tablet.....

Το εκανες root ; γενικα απο roms και υποστηριξη υπαρχει κοινοτητα ; βλεπω και εγω πολλα καλα κινεζικα αλλα υποστηριξη και πειραγμενες rom δεν ξερω τι παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα wopad i9 πρεπει να ειναι πολυ καλά, αλλά πως τα αγοράζεις, από που για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο ότι θα σου έρθει?? Και τι γίνεται με τη γλώσσα, επιλογή ελληνικών πως θα έχεις ??? Είμαι και εγώ στο ψάξιμο γιατί το θέλω περισσότερο για multimedia και παιχνίδια για το γιο μου και δεν λέει να δώσω πάνω από 200 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...