Προς το περιεχόμενο

Κινέζικα tablets


iguana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει κάποιος εμπειρία από παραγγελία και χρήση κάποιου από τα κινέζικα tablets που κυκλοφορουν.Έχω βρει αυτό σε πολύ χαμηλή τιμή με gps που με ενδιαφέρει. Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω?

 

http://chinagrabber.com/10-2-flytouch-3---android-2-2-tablet-pc-with-gps-webcam-flash-10-1---4gb-flytouch3.aspx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάποιος εμπειρία από παραγγελία και χρήση κάποιου από τα κινέζικα tablets που κυκλοφορουν.Έχω βρει αυτό σε πολύ χαμηλή τιμή με gps που με ενδιαφέρει. Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω?

 

http://chinagrabber.com/10-2-flytouch-3---android-2-2-tablet-pc-with-gps-webcam-flash-10-1---4gb-flytouch3.aspx

 

Δες την πλήρη περιγραφή και video του ίδιου μοντέλου αλλά με 16GB εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 16αρι εχει 199 δολαρια στην κινεζικη σελιδα δηλαδή καπου 60 ευρω φθηνοτερα αλλα με το ρισκο του ταχυδρομειου..

Η ερωτηση μου ειναι αν εχει παρει καποιος να μας πει εντυπωσεις.(αν και στο βιντεο φαινεται οκ)Και γιατι χρησιμοποιει γραφιδα στο βιντεο?Δεν γινεται απλα με το δακτυλο?

παντως ειναι σουπερ σε δυνατοτητες για τα χρηματα του.ακομα και με το 4gb εισαι καλυμενος αν εχεις τα αρχεια σου σε στικακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά γίνεται και με τα δάχτυλα. Προφανώς χρησιμοποιεί την γραφίδα για μεγαλύτερη ακρίβεια και ταχύτητα σε αυτά που δείχνει γιατί η resistive οθόνη του flytouch δεν έχει και την καλύτερη απόκριση και ευαισθησία όταν χρησιμοποιούνται τα δάχτυλα αντί για την γραφίδα απ'ότι έχω διαβάσει γενικώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Flytouch έχει resistive οθόνη και γι' αυτό χρησιμοποιεί γραφίδα. Πάντως υπάρχουν μερικά πολύ καλά κινέζικα. Μια πολύ καλή σελίδα για να ρίξεις μια ματιά είναι η www.merimobiles.com.

Απλά υπάρχει πάντα ο κίνδυνος να περάσει από τελωνείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Υπάρχουν αρκετά αξιόπιστα κινέζικα tablets σε καλή τιμή ....Δείτε εδώ ένα.... ( στο read more υπάρχει και βίντεο )

 

Φίλε μου, χωρίς παρεξήγηση, αλλά τι ακριβώς δείχνεις στο βίντεο πέραν του ότι το tablet υπάρχει και λειτουργεί ο G-sensor?

 

Θα μπορούσες να το βάλεις κατευθείαν στις αγγελίες του insomnia που τις βλέπει και πολύ περισσότερος κόσμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...