Προς το περιεχόμενο

Νεκρος ο Κανταφι...


Jason13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 93
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τον Καντάφι.

 

Δεν ξέρω ακριβώς το έργο του και δεν γνωρίζω κατά πόσο μπορώ να αποκαλέσω έναν δικτάτορα άνθρωπο.Είναι βαριά λέξη.

Το R.I.P αφήνω να το πουν αυτοί που τον έζησαν και τον ένιωσαν στο πετσί τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτόν που πέθανε εχθές και ήταν ηγέτης της Λιβυής και είχε σωματοφύλακες γυναίκες.

 

Αυτόν.

 

220px-Muammar_al-Gaddafi_at_the_AU_summit.jpg

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Muammar_Gaddafi

 

Αυτόν που λέει ο starter του thread.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν πολλών ειδών δικτατορίες.

Ας πούμε σήμερα έχει επικρατήσει η οικονομική δικτατορία.

Κάθε όρος πολιτικής προσαρμόζεται στο σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι στιγμής έχω δει τουλάχισον 3-4 διαφορετικές εκδοχές, (Κ, Q, G, και πάει λέγοντας). Μην το ψάχνεις, πες ο Μουαμάρ και καθάρισες (που είναι στάνταρ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας αναπαυθεί εις ειρήνην και να συγχωρέσει ο Θεός τις αμαρτίες του.Εγώ αγαπάω τους πάντας,και τους εχθρούς μου,και όλους εδωμέσα(στο φόρουμ),και αυτούς που με μισούν,και τον Καντάφι,και τον Μπιν Λάντεν,και τον Ιούδα,και τον Χίτλερ και τις πουτ**** και τους πούστηδες και τους μαλάκες και τους σαδομαζοχιστές και τους Ναζί και τους παιδεραστές και τα παιδιά και του ντάηδες και τους σκύλους και τις φάλαινες και τα φίδια και τις μύγες και γενικά όλους.Εκτός από την κακή πράξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας αναπαυθεί εις ειρήνην και να συγχωρέσει ο Θεός τις αμαρτίες του.Εγώ αγαπάω τους πάντας,και τους εχθρούς μου,και όλους εδωμέσα(στο φόρουμ),και αυτούς που με μισούν,και τον Καντάφι,και τον Μπιν Λάντεν,και τον Ιούδα,και τον Χίτλερ και τις πουτ**** και τους πούστηδες και τους μαλάκες και τους σαδομαζοχιστές και τους Ναζί και τους παιδεραστές και τα παιδιά και του ντάηδες και τους σκύλους και τις φάλαινες και τα φίδια και τις μύγες και γενικά όλους.Εκτός από την κακή πράξη.

 

Χωρίς παρεξήγηση αλλά έχω την εντύπωση ότι κάπου το χάνεις.

Σχεδόν όλοι όσοι είπες ήταν και είναι μια κακή πράξη με πόδια και χέρια.Πως γίνεται να τους αγαπάς?

Εγώ πάλι σας μισώ όλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας αναπαυθεί εις ειρήνην και να συγχωρέσει ο Θεός τις αμαρτίες του.Εγώ αγαπάω τους πάντας,και τους εχθρούς μου,και όλους εδωμέσα(στο φόρουμ),και αυτούς που με μισούν,και τον Καντάφι,και τον Μπιν Λάντεν,και τον Ιούδα,και τον Χίτλερ και τις πουτ**** και τους πούστηδες και τους μαλάκες και τους σαδομαζοχιστές και τους Ναζί και τους παιδεραστές και τα παιδιά και του ντάηδες και τους σκύλους και τις φάλαινες και τα φίδια και τις μύγες και γενικά όλους.Εκτός από την κακή πράξη.

 

Γιατι εβαλες στις πουτανες αστερακια και στους πουστηδες οχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημουνα νιος και γερασα...(42 ειμαι τωρα)

Απο οταν θυμαμαι,η χωρα Λυβιη και το ονομα Κανταφι ηταν το ιδιο και το αυτο.

Το ειχα μαθει απ`εξω και ανακατωτα.

Ρε παιδια τι να πω...και αστακο να τρως καθε μερα,καποια στιγμη θα τον μπουχτισεις,θα τον συχαθεις.

Οχι αλλο αστακο...ας φαμε και καμια φασολαδα.

Οταν ενας ηγετης,εχει κατσικοθει στην καρεκλα και οχι μονο δεν λεει να σηκωσει τον κωλο του να κατσει (φαει) και κανας αλλος ρε αδερφε,αλλα την ετοιμαζει και για τα παιδακια του (να μην πεινασουν τα καημενα)...

Οταν ενας ηγετης,προτημα να αιματοκυλισει τον λαο του,απο το να χασει τα παλατακια του,τα υδρομασαζακια του,τις super αμαζονες του και γω δεν ξερω τι αλλο και τον φερνει σε εμφυλιο πολεμο...Τοτε, να μαθει και να χανει,απο αυτους τους αμορφωτους με IQ ραδικιου,που κατα την γνωμη μου, μια χαρα του ξηγηθηκαν αλμυρο φυστικι...

Αυτα να τα βλεπουν και καποιοι αλλοι και να περιμενουν την σειρα τους...

 

Και κατι τελευταιο.

Αν ο λαος περναει καλα,τοτε δεν φωναζει...

Οταν τον εχεις γραμμενο,χεσμενο και παραμελημενο...τοτε εξεγειρεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...