Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V - Περιμένοντας την ανακοίνωση για PC version


Anubis13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω παντως αναλογιζομενος τα γραφικα του max payne 3 το οποιο του μοιαζει αρκετα , δε νομιζω οτι θα ειναι απιστευτα βαρυ παιχνιδι

 

βεβαια το gta ειναι open world σε αντιθεση με το max payne οποτε η συγκριση ισως ειναι ακυρη, ομως παραμενω αισιοδοξος

 

παντως σε καμια περιπτωση αυτα δεν ειναι γραφικα κονσολας (γιατι το διαβασα και αυτο.. ) , ουτε next gen, ειναι γραφικα απο δυνατο pc

ουτε απαραιτητα ρετουσαρισμενα, γιατι στο 4 οτι μας εδειξαν στο trailer υπηρχε και στο παιχνιδι

 

Άρα από ότι φαίνεται εμείς θα αναγκαστούμε να το παίξουμε σε ps3... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 894
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εγω ειχα παιξει το 4 σε xbox γιατι δεν ειχα αρκετα δυνατο pc εκεινη την εποχη και το βρηκα σαν πιο ευκολη λυση

οταν ομως επαιξα τα expansion σε pc (με μια 4890 και τον i5 της υπογραφης, ο οποιος i5 στο benchmark εφτανε στο 60% + γιατι ηταν κακογραμμενο παιχνιδι ) καταλαβα τι εχανα , γιατι η εκδοση για κονσολες ηταν αθλια συγκριτικα

 

το 5 θελω να πιστευω οτι θα το σηκωνει αρκετα αξιοπρεπως το μηχανημα μου και θελω να ελπιζω οτι θα ειναι ελαφρυ οπως ηταν και το max payne 3.

οτιδηποτε βγαινει και σε pc και κονσολες, εννοειται οτι το προτιμω στο pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 5 θελω να πιστευω οτι θα το σηκωνει αρκετα αξιοπρεπως το μηχανημα μου και θελω να ελπιζω οτι θα ειναι ελαφρυ οπως ηταν και το max payne 3.

 

κοιτα αποκλειεται το 5 να εχει τοσο κακο optimization οσο το 4... αλλα με το (οντως ελαφρυ) max payne 3 δεν υπαρχει συγκριση το GTA θα ειναι open world και μαλιστα σε τεραστια εκταση και με ολες τις γνωστες (βαριες) πολλες λεπτομεριες...

 

πιστευω παντως πως ναι θα το τρεξεις αξιοπρεπως...

 

το TBoGT ειναι ΓΑΜΑΤΟ.- και το αλλο ωραιο ειναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...