Προς το περιεχόμενο

QWERTY κινητά


nikos3333

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λεω και γω... γτ μου προτειναν κινητα που βρισκονται στο πλαισιο των χρηματων που εθεσα.. αλλα και το νοκια αν το παρω απο το σκρουτζ βρισκεται στο πλαισιο αυτο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί πρέπει σώνει κ καλά να είναι android?αυτό δεν μπορώ να το καταλάβω!

το nokia e7 κάνει πολύ καλά τη δουλειά του κ έχει πολύ καλή οθόνη,φυσικά κ μπαταρία όπως όλα τα νόκια του επιπέδου αυτού.

 

ξανά σε symbian είναι το nokia e6

 

Link

 

 

σε android και candybar σχεδιασμό μπορείς να τσεκάρεις το motorola fire που είναι κ πολύ φθηνό.

 

Link

 

Μετά υπάρχει κ το dell venue pro που νομίζω τρέχει κ σε μια αγγελία αυτη τη στιγμή στο φόρουμ

 

Link

 

εγώ προσωπικά

 

στηρίζω Ε6 λόγω σχεδιασμού μιας κ χρησιμοποιώ blackberry bold κ έχω μάθει αυτο το σχήμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά και εγώ ψάχνομαι για qwerty κινητό γύρω στο 100στάρικο...

Έχω δεί το Sony Ericsson Txt Link και μου άρεσε πολύ από άποψη design μιας και το θέλω σαν δεύτερο κινητό...

Εσείς τι λέτε αξίζει ή έχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά και εγώ ψάχνομαι για qwerty κινητό γύρω στο 100στάρικο...

Έχω δεί το Sony Ericsson Txt Link και μου άρεσε πολύ από άποψη design μιας και το θέλω σαν δεύτερο κινητό...

Εσείς τι λέτε αξίζει ή έχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο???

Σε ένα μήνα, το Nokia Asha 303.

http://europe.nokia.com/find-products/devices/nokia-asha-303

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει πάρει κανείς το Desire Z? Αξίζει τα λεφτά του ?

 

Σκέφτομαι να το αγοράσω αλλά είμαι 50-50

 

http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/Htc-Desire-Z-Silver-Gray-99HLW045-00.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Να ξανά-θέσω το ερώτημα, καθώς η γυναίκα μου θέλει και χρειάζεται κάποιο smartphone, αλλα αδυνατεί να δουλέψει τα virtual πληκτρολογια, και χρειάζεται πραγματικό QWERTY. Αποκλείονται τα τύπου candybar με εμφανές το πληκτρολόγιο. Το NOKIA E7 (νομιζω) ειναι μια πολυ καλή λύση, αλλα διαβάζω για αρκετά προβλήματα.

Θέλει κυρίως να χρησιμοποιεί emails- surfing internet και κάποια επεξεργασία κειμένου. Εξαιρετικά χρήσιμο θα της ηταν αν υποστήριζε Skype.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα επέλεγα ΑΥΤΟ

 

Παίρνει 2 sim, έχει και touch οθόνη και κοστίζει μόλις 139 ευρώ!

 

----

 

Με μη φανερό πληκτρολόγιο, θα επέλεγα Xperia Mini Pro.

 

Σωστή παρατήρηση.

 

Πάντως αν φίλε pomolo σε ενδιαφέρει και το κομμάτι της αισθητικής, εφόσον μάλιστα αναφέρεις ότι απευθύνεται στη γυναίκα σου, θα σου πρότεινα σαν εναλλακτική και αυτό εδώ. Είναι μακράν το πιο compact και όμορφο QWERTY που κυκλοφορεί. Έστω και αν ποιοτικά είναι κάποια κλικ κάτω σε σχέση με το Samsung που ανέφερε πολύ σωστά ο slacker.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...