Προς το περιεχόμενο

εως 200 ευρω..


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω μια επιδοτησουλα vodafone των 130 ευρω και θελω να την εκμεταλλευτω για να παρω νεα, 2η συσκευη γι αλλαγη του 7230 που χρησιμοποιω.. Δε θελω ενα οικονομικο android καθως το πιο φθηνο που μου αρεσει(wildfire s) ειναι εκτος μπατζετ. Αυτα που εχω σταμπαρει ειναι τα νokia e5 & c5-03 & θα ηθελα τη γνωμη σας γι αυτα, ή αν αναμενεται να βγει καποια συσκευη συντομα σε αυτα τα χρηματα.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορεις να "εξαργυρωσεις" την επιδοτηση σου σε καποιο καταστημα (πχ: Πλαισιο)? Ειχε παρει το ματι μου πως γινεται κατι τετοιο...

αλλιως απο το site της vodafone που εριξα μια ματια θα προτεινα η Nokia C5-03 η Samsung S5360 Galaxy Υ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ειναι αναγκαστικα απο vodafone το samsung galaxy Y ειναι πολυ καλη λυση με Android OS, v2.3.5 και συμφωνα με τα reviews πολυ καλη αυτονομια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το galaxy εχει φτωχη καμερα, ενω τα nokia εχουν 5αρα! το c5-03 εχει καλη αποκριση αφης?? μη μου σπασει τα νευρα

νομιζω οτι μπορεις να πας και σε πλαισιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια επιδοτησουλα vodafone των 130 ευρω και θελω να την εκμεταλλευτω για να παρω νεα, 2η συσκευη γι αλλαγη του 7230 που χρησιμοποιω.. Δε θελω ενα οικονομικο android καθως το πιο φθηνο που μου αρεσει(wildfire s) ειναι εκτος μπατζετ. Αυτα που εχω σταμπαρει ειναι τα νokia e5 & c5-03 & θα ηθελα τη γνωμη σας γι αυτα, ή αν αναμενεται να βγει καποια συσκευη συντομα σε αυτα τα χρηματα.. :)

 

Mην το σκέφτεσαι καν το Wildfire S...είναι για πέταμα ο επεξεργαστής του.

 

Λοιπόν μέχρι τα 200 ευρώ μόνο αυτά τα 2 παίζουν:huawei ideos x5 ή Galaxy Ace

 

Αλλά γιατι να μην κάνεις την υπέρβαση?

http://www.skroutz.gr/s/271477/Samsung-Galaxy-S-i9000-8GB.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...