Προς το περιεχόμενο

The Official (κι άλλο;) Picture Thread. [Old]


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

@xri_ni

 

Το δικο μου desktop εχει σαν θεμα θαλασσια βοτσαλα. Πριν ειχα μια φωτογραφια απο την Σαντορινη.

 

Γενικα αγαπαω καλοκαιρινα θεματα :wub:

 

-----------------

 

429721_354528894576983_288757741154099_1308042_1039545837_n.jpg

 

Εμενα παντος η επιφανεια εργασιας ειναι οπως δειχνει η φωτο....δε ξερω πως τα καταφερνω αλλα γεμιζει συνεχεια:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα θελα τον σοκολατενιο καναπε ΤΩΡΑ ! Να τον ξεκοκαλιζω ολη νυχτα , ονειροοοοοο ειναιιιιιι :P

 

To πρωι βεβαια θα ειχα σκασει απο τοση σοκολατα, αλλα who cares :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42664410150516957626840.jpg

 

Την επιφανεια εργασίας ειναι ζητημα να την βλέπω όταν ανοιγω το pc μετα είναι μονιμα καλυμμένη με καποιο πρόγραμμα. Αλλά τι παιζει έχεις 1044 ποστ και τα 1500 έχουν να κανουν με την ακαταστασία στα δωματια των ανδρων, κολληματακι; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την επιφανεια εργασίας ειναι ζητημα να την βλέπω όταν ανοιγω το pc μετα είναι μονιμα καλυμμένη με καποιο πρόγραμμα. Αλλά τι παιζει έχεις 1044 ποστ και τα 1500 έχουν να κανουν με την ακαταστασία στα δωματια των ανδρων, κολληματακι; :P

 

Αν ενθυμουμαι ορθως ειχα βαλει αλλη μια φωτο με κατι παρομοιο...που το βγαλες εσυ τωρα το συμπερασμα...P.s. εγω ειμαι 10 φορες πιο ακαταστατη ,αρα no prob.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ενθυμουμαι ορθως ειχα βαλει αλλη μια φωτο με κατι παρομοιο...που το βγαλες εσυ τωρα το συμπερασμα...P.s. εγω ειμαι 10 φορες πιο ακαταστατη ,αρα no prob.:P

 

Ε δεν ξερω, το θυμηθηκα και ειπα να υπερβαλω λιγο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...