Προς το περιεχόμενο

The Official (κι άλλο;) Picture Thread. [Old]


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

 

251470_3541189732032_409179974_n.jpg

 

 

"Ωστόσο ο ιδιοκτήτης ισχυρίζεται οτι δεν ήξερε ποιος ήταν ο Χίτλερ και ότι το έκανε μόνο επείδη ήταν το ψευδόνυμο του 'αυστηρού' παππού του!"

Ναι,και να μαντέψω ο παππούς του,έκανε taggies τις σβάστικες σε πάρκα και σε αλάνες...και απο κει τις εμπνεύστηκε,γιατί που να ξέρει οτι ο χίτλερ σκότωσε τόσο κόσμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα οσα περασα μαζι της ακομα τα γουσταρω και τα σκεφτομαι...

 

αλλα τωρα πλεον δεν θελω να βρεθω μαζι της...προτιμω οταν με το καλο αυτο γινει να βρω μια κοπελα και να ξεκινησω κατι απο την αρχη..αργα και σταθερα...

 

Με την πρωην περασα καλα αλλα τωρα για μενα ειναι πρωην ...Καλα να περναει την ευχομαι....

Μια απο τις 3 δισ. Χεστην!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα οσα περασα μαζι της ακομα τα γουσταρω και τα σκεφτομαι...

 

αλλα τωρα πλεον δεν θελω να βρεθω μαζι της...προτιμω οταν με το καλο αυτο γινει να βρω μια κοπελα και να ξεκινησω κατι απο την αρχη..αργα και σταθερα...

 

Με την πρωην περασα καλα αλλα τωρα για μενα ειναι πρωην ...Καλα να περναει την ευχομαι....

 

το να σκέφτεσαι και να λες "τι ωραία που ήταν με την ντεπρινα παλιά..." ή να λες "καλά να περνάει", δείχνει ή ανωτερότητα ή αγάπη. Και επειδή δεν νομίζω να θες να το παίξεις ανώτερος μπροστά της εδώ μέσα (εκτός αν παρακολουθεί το φορουμ), γιαυτό είπα το "ακόμα την γουστάρεις;".

 

διότι από ερωτική αγάπη δεν μπορείς να περάσεις σε φιλική αγάπη, αυτό είναι για να κοροϊδεύουμε τον εαυτό μας. (και τον έχω κοροϊδέψει και εγώ τον δικό μου πολλές φορές).

 

επιπλέον το ότι δεν θέλεις να βρεθείς μαζί της νομίζω το βασίζεις στην λογική, που επακολουθείτε ίσως από κάποια λάθη που είχαν γίνει εκ μέρους σου και θα προσπαθήσεις να τα διορθώσεις στην επόμενη σχέση;

 

όλα αυτά τα λέω γιατί μου θύμισες εμένα, μου έρχεται συχνά στο μυαλό η πρώην μου, και κάνω συχνές αναφορές, δεν μπορώ να πω αν την γουστάρω ακόμα ή όχι ή αν αυτό που νιώθω είναι νοσταλγία, και δεν θέλω με την λογική να ξαναβρισκόμασταν... αλλά υπάρχει ένα αλλά. Όπως και εσύ δεν λες αν την γουστάρεις ή όχι, και απλά βάζεις ένα "προτιμώ". Δεν ξέρω ακριβώς τι παίζει δηλαδή...

φιλικά ε...

 

σορρυ για το οφφ-τοπικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

το να σκέφτεσαι και να λες "τι ωραία που ήταν με την ντεπρινα παλιά..." ή να λες "καλά να περνάει", δείχνει ή ανωτερότητα ή αγάπη. Και επειδή δεν νομίζω να θες να το παίξεις ανώτερος μπροστά της εδώ μέσα (εκτός αν παρακολουθεί το φορουμ), γιαυτό είπα το "ακόμα την γουστάρεις;".

 

διότι από ερωτική αγάπη δεν μπορείς να περάσεις σε φιλική αγάπη, αυτό είναι για να κοροϊδεύουμε τον εαυτό μας. (και τον έχω κοροϊδέψει και εγώ τον δικό μου πολλές φορές).

 

επιπλέον το ότι δεν θέλεις να βρεθείς μαζί της νομίζω το βασίζεις στην λογική, που επακολουθείτε ίσως από κάποια λάθη που είχαν γίνει εκ μέρους σου και θα προσπαθήσεις να τα διορθώσεις στην επόμενη σχέση;

 

όλα αυτά τα λέω γιατί μου θύμισες εμένα, μου έρχεται συχνά στο μυαλό η πρώην μου, και κάνω συχνές αναφορές, δεν μπορώ να πω αν την γουστάρω ακόμα ή όχι ή αν αυτό που νιώθω είναι νοσταλγία, και δεν θέλω με την λογική να ξαναβρισκόμασταν... αλλά υπάρχει ένα αλλά. Όπως και εσύ δεν λες αν την γουστάρεις ή όχι, και απλά βάζεις ένα "προτιμώ". Δεν ξέρω ακριβώς τι παίζει δηλαδή...

φιλικά ε...

 

σορρυ για το οφφ-τοπικ

 

Φιλε συμφωνω σε ολα...

 

Ακομα δεν μπορω να πω οτι θα κανω ετσι ή αλλιως..απλα θελω να εχω το κεφαλι μου ησυχο...και χωρις προβληματα...

 

ας μην το συνεχισουμε εδω ...αν θες στην ενοτητα οφ τοπικ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, αυτό είναι ένα πακέτο απο photo που πήρα απο το φόρουμ αυτό και απο άλλα sites, περιέχει 256 εικόνες μαζί με κάποια .gif. δεν είναι όλες οι εικόνες. Της μαλφάντας πχ δεν τις πήρα (ήταν εντελώς άλλη κατηγορία που ήθελα αλλά ίσως πάρω και εκείνες σε λίγες μέρες. Συγγνώμη μαλφάντα :) )

 

θα ανεβάσω και άλλες σύντομα.

 

file.7z

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...