Προς το περιεχόμενο

The Official (κι άλλο;) Picture Thread. [Old]


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εγώ δεν το 'χω πεντακάθαρο, αλλά σε όλα τα γυναικεία οχήματα που μπήκα έπαθα την πλάκα μου. Η αλήθεια δεν απέχει από τη φώτο πολύ. Και μάλιστα μόλις προχθές το σκεφτόμουν, όταν μπήκα στο αμάξι μιας γνωστής δεν έβρισκα που να ακουμπήσω τα πόδια μου...

άσε τα σάπια τώρα και παραδέξου την κατάσταση του αμαξιού σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν οδηγω(ακομη) αλλα σε οσα αμαξια εχω μπει(ανδρων) δεν εινα σε καλυτερη κατασταση απο το δωματιο τους:P....Ας μη γενικευουμε ,λοιπον,παρακαλω.....:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν ξέρω, στην δική μου οικογένεια, ο μόνος που δεν ενδιαφέρεται για την καθαριότητα του αμαξιού του (όχι ότι είναι βρόμικο ή ακατάστατο εσωτερικά, εξωτερικά είναι ότι να ναι) είναι ο πατέρας μου :-D

 

Α! Εγώ δεν έχω δικό μου αμάξι. Βασικά ούτε δίπλωμα δεν έχω και δεν πρόκειται να βγάλω (τουλάχιστον όχι στο άμεσο μέλλον). Γενικά εγώ στη θέση της κοινωνίας δεν θα μου έδινα ποτέ δίπλωμα καθώς πιστεύω πως αν ποτέ οδηγούσα με την αφηρημάδα που έχω και κοντεύει να θεωρηθεί αναπηρία θα ήμουν δημόσιος κίνδυνος :-(

article-0-0EC81DE000000578-797_634x454.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω τί λέτε αλλά και από έξω το γυναικείο αυτοκίνητο είναι σε παρόμοια κατάσταση:

ρημαγμένο από κάθε γωνία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωω τι θυμήθηκα.Είχαμε στην γειτονιά έναν δάσκαλο-όχι από το δικό μας σχολείο-που κάθε μέρα γυάλιζε το αυτοκίνητο,μιλάμε για γυάλισμα.Το καλοκαίρι παίρναμε παγωτό ξυλάκι τρώγαμε το περισσότερο και το υπόλοιπο το κολλάγαμε στο αυτοκίνητο.Εγκεφαλικά πάθαινε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωω τι θυμήθηκα.Είχαμε στην γειτονιά έναν δάσκαλο-όχι από το δικό μας σχολείο-που κάθε μέρα γυάλιζε το αυτοκίνητο,μιλάμε για γυάλισμα.Το καλοκαίρι παίρναμε παγωτό ξυλάκι τρώγαμε το περισσότερο και το υπόλοιπο το κολλάγαμε στο αυτοκίνητο.Εγκεφαλικά πάθαινε!

 

Ε δασκαλος ηταν, τι παραπανω περιμενες απο αυτον; :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαφαλντα μου θυμισες και μενα μια σκανδαλια που καναμε ,ανοιγαμε τις βαλβιδες και κατι βαζαμε και ξεφουσκωναμε τα λαστιχα...αλλα δε θυμαμαι τι ακριβως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...