Προς το περιεχόμενο

Online Στοίχημα


zizu10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά επειδή θέλω να αρχίσω να παίζω online στοίχημα έψαξα και βρήκα πολλά sites όπως το kingbet, bet365, betfair κλπ.

Ξέρετε ποιο από αυτά είναι το πιο καλό και με τις πιο ψηλές αποδόσεις???

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου επειδη ειμαι εμπειρος σε αυτα,θα σε συμβουλευα να μην διαλεξεις αυτους με τις ψηλοτερες αποδοσεις,αλλα αυτους που εχουν εντιμοτερη φημη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή θέλω να αρχίσω να παίζω online στοίχημα έψαξα και βρήκα πολλά sites όπως το kingbet, bet365, betfair κλπ.

Ξέρετε ποιο από αυτά είναι το πιο καλό και με τις πιο ψηλές αποδόσεις???

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Καλυτερες αποδοσεις η betfair και μεγαλο σχολειο γιατι βλεπεις πως κινειται η αγορα αφου παιζεις παικτη vs παικτη

Στα συν η ευκολια του cash out για να μην κλαις με γκολ στο 90', στα μειον η προμηθεια στα κερδη και η μη δυνατοτητα παρολι σε live

 

bet365 επισης πολυ καλες αποδοσεις, καλυτερες μερικες φορες της betfair (αν και θα δεις οτι δεν ειναι καλο αυτο παντα, πχ αν δεις ενα ματς του 1,50 στο 1,35 στη betfair σημαινει οτι προς τα εκει παει η αγορα - μην πω οτι ειναι στημενο - και αξιζει να ριξεις χρημα πχ χθες η Φουλαμ) φοβερο live και παρα πολλες επιλογες, ειδικα εκτος ποδοσφαιρου, η 365 εχει απειρα ειδικα σε μπασκετ, η betfair πασχει

 

Στα μειον οτι δεν πιανεις καλες αποδοσεις στην καλυψη (δηλαδη αν εχεις εναν ασο και ειναι 1-0 στο 80΄,θα βρεις πολυ καλυτερες τιμες στο Χ2 για να καλυφθεις στην betfair, ασε που ειναι πιο user friendly αντι για "καλυψη" να το βλεπεις σαν cash out, δηλαδη σου λεει ποσα παιρνεις ανα πασα στιγμη αμα θες να φυγεις για να μην το ρισκαρεις)

 

 

Εγω στη θεση σου θα ανοιγα 2 λογαριασμου, εναν στην 365 και εναν στη betfair

Στη betfair θα βλεπεις πως κινειται η αγορα, πχ αν δεις ενα σημειο να πεφτει πολυ, και μετα πας στην 365 μηπως το εχει σε καλυτερη τιμη. Bεβαια, αν εσυ θες να παιξεις κατι συγκεκριμενο εξαρχης, ειναι πιθανοτερο να νρεις καλυτερη αποδοση στη betfair

 

Επισης, εκτος ποδοσφαιρου, τα αλλα αθληματα εχει πολλες επιλογες η 365

 

 

ΥΓ. Αν το πορτοφολι σου αντεχει, τοτε φιλε, εννοειται πας betfair για το ανταλλακητριο. Ανοιγει ματς Τεταρτης στο 1,90 Δευτερα, βαζεις 500 ευρω και μεχρι Τεταρτη εχει πεσει στο 1,70. Πουλας στο 1,70 και εχεις βγαλει 100Ε χωρις καν να γινει το ματς, καλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Θα συμφωνούσα με τον DKNI. Άνοιξε από ένα λογαριασμό σε bet365 και Betfair και όταν νιώσεις πως έχεις συνηθίσει το διαδικτυακό παιχνίδι τότε κράτα τη Betfair και πήγαινε και σε άλλες εταιρίες με μεγαλύτερες αποδόσεις όπως είναι η pinnaclesports, η SBO bet, η 188bet και η 12bet.

 

Επειδή όμως οι τελευταίες δεν είναι απλές στη χρήση τους, άστες για το μέλλον.

 

Καλή τύχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρά!

 

Το θέμα είναι μάλλον παλιό και ανέβηκε πάλι λόγω της χθεσινής απάντησης.

Αλλά επειδή τώρα έπεσε το μάτι μου και αν παρακολουθείται το θέμα, τότε διαβάζονται ακόμα οι απαντήσεις, φίλε η δική μου συμβουλή είναι να μην μπλέξεις με pinnaclesports, SBO και τέτοια. Για να είμαι ειληκρινής δεν έχω προσωπική εμπειρία, αλλά ακούς και διαβάζεις διάφορα και μια μίνι αναζήτηση στα ανάλογα ή πιο εξειδικευμένα φόρουμ μάλλον θα σε πείσει.

Δεν είναι μόνο η απόδοση που μετράει, αλλά όταν αρχίζουν να υπάρχουν ντράβαλα με πληρωμές κτλ δεν αξίζει κατά τη γνώμη μου.

Καλό είναι ετσι και αλλιώς να ανοιξεις 2/3 λογαριασμούς, σε μεγάλες, γνωστές και αξιόπιστες εταιρίες. Εγώ θα σου πρότινα την bet365 και την interwetten

 

Καλή διασκέδαση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα ο κάθε ένας έχει τις δικές του εμπειρίες.

 

Προσωπικά θεωρώ την 365, τη Betfair και τις άλλες που ανέφερα ως τις εταιρίες που πληρώνουν πιο γρήγορα στο χώρο! Μέσα σε ώρες έχεις τα χρήματα διαθέσιμα εφόσον χρησιμοποιείς κάποια ηλεκτρονική τράπεζα όπως είναι η Moneybookers και η Neteller.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Παιδια καλησπερα και απο εμενα.

 

Επεσα σε δυο πολυ καλες ιστοσελιδες, εγω τις χρησιμοποιω συτες για να στοιχιματιζω.

 

 

http://www.btfodds.com

 

 

http://www.pro-tipsters.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...