Προς το περιεχόμενο

Toshiba 32LV833G LCD TV 32'' ποια η γνώμη σας για αυτή?


sargus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας.

Θέλει ο πατέρας μου την εν λόγω τηλεόραση για το υπνοδωμάτιο (299 στο πλαίσιο).

Ποια η γνώμη σας? Θα παίζει από USB να του βάζω καμιά ταινιούλα που του αρέσει?

Αλλιώς καμιά άλλη πρόταση σε αυτά τα λεφτά και στις ίδιες ή λίγο μικρότερες ίντσες?

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τελικά την πήρες την τηλεόραση;

Αν ναι πες καμιά εντύπωση γιατί θέλω να την πάρω και εγώ για τον πατέρα μου.

Στα 269 τώρα στο πλαίσιο.

 

Δεν πολυασχολήθηκα, ούτε είμαι ειδήμων, αλλά τα λεφτά της πιστεύω ότι τα αξίζει. Παίζει και απροβλημάτιστα ότι της έβαλα στη usb: είχα μόνο 720p ταινίες στα 2-3 γιγα. Έβλεπε και τα στικάκια και τους μεγάλους σκληρούς. Δεν έχει ήχο DTS.

Η εικόνα της μου φαίνεται μια χαρά (τόσο ώστε να σκέφτομαι να πάρω και εγώ κάτι τέτοιο αντί να δώσω το χιλιάριο που σκέφτομαι τώρα για την G30).

Τελικά ο πατέρας μου πήρε 2 (μία για αυτόν και μία για την αδελφή μου). Η δικιά του είχε ένα πρόβλημα κάπου στα μενού (δεν έβγαζε κάποιες επιλογές) που όμως ήταν σχετικά ασήμαντο διότι εαν δεν είχε πάρει 2 μαζί δε θα το είχε καταλάβει. Το θέμα είναι ότι στο πλαίσιο κλασσικά κάνανε τους κινέζους και αρνούνταν να την αντικαταστήσουν ή και γενικά να ασχοληθούν με το θέμα. Νομίζω όμως ότι με τη φασαρία που πήγε και τους έκανε (σε μία επόμενη μέρα που είχε φορτώσει) μας κάνανε τελικά το "χατήρι".

Το τελευταίο για να είσαι έτοιμος για φασαρία εαν τύχει και έχει κάποιο πρόβλημα η δικιά σου.

 

Όπως και να έχει, στην προτείνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ για την απάντηση φίλε.

Μάλλον θα την πάρω και εγώ για να αντικαταστήσω την παλιά του πατέρα μου λόγο digea στην περιοχή μου.

Είναι μεγάλος σε ηλικία και δεν θέλω να του πάρω αποκωδικοποιητή για να μην μπλέξει με δύο τηλεκοντρόλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Φιλε σχετικα με ταινιες που εβαζες στο στικακι ειναι απο τον ''θειο'' ετσι ; Πρεπει να κανεις και τιποτα μετατροπες για να παιζουν ή οχι ; Μαλλον θα την παραγγειλω αυριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...