Προς το περιεχόμενο

Tι Antivirus προτείνεται?


crazypsymon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδιά, ψαχνό για ένα καλώ antivirus που να μην τρώει πολύ ram

τι προτείνεται?.

 

Εδώ θα βρεις διαφορά για ένα χρόνο για έξι μήνες δοκίμασε τα για να έχεις δική σου άποψη .

 

http://www.techno360.in/

 

http://realindianfreebies.blogspot.com/search/label/giveaway?max-results=10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα σου λεγα μην βαλεις κανενα...

Ξερω ακουγεται παραλογο και ηλιθιο να μην υπαρχει μια [εικονικη] προστασια στον υπολογιστη...

Εγω ειχα anti-virus μονο το πρωτο καιρο που ανοιχθηκα στον κυβερνοχωρο...

Απο εκει και περα, ειμαι χωρις αντιβιοτικο...

Βεβαια κατι τετοιο απαιτει αρκετη γνωση του ''αντικειμενου'' [να ''μυριζεις'' τον ιο απο μακρια, την ''βρωμικη'' σελιδα, το ''χαλασμενο'' torrent, το ''μουχλιασμενο'' αρχειο, να μην πατας σαν ελεφαντας οποιο συνδεσμο δεις, να επισκεπτεσε γνωστα λημερια δοκιμασμενα, και τα πολυτιμα αρχεια σου να τα εχεις εκτος υπολογιστη,σε αλλα μεσα αποθηκευσης]...Ετσι και στην χειροτερη των περιπτωσεων, που κολλησεις κατι σοβαρο, μη αναστρεψιμο μια φορα στα 3 χρονια, σκας ενα φορματ-ακι και χωρις απωλειες σημαντικων δεδομενων, ολα κομπλε...

 

Δεν σου λεω πως ειναι η πιο ασφαλης μεθοδος αυτη, αλλα εδω και χρονια που την ακολουθω κανω με βγαζει ασπροπροσωπο...

Για αυτο και λεω μπροστα στην εμπειρια, τι ειναι μια αντιβιωση ; Βεβαια το εξυπνο πτηνο απο τη...μυτη πιανεται...wink.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα σου λεγα μην βαλεις κανενα...

Ξερω ακουγεται παραλογο και ηλιθιο να μην υπαρχει μια [εικονικη] προστασια στον υπολογιστη...

Εγω ειχα anti-virus μονο το πρωτο καιρο που ανοιχθηκα στον κυβερνοχωρο...

Απο εκει και περα, ειμαι χωρις αντιβιοτικο...

Βεβαια κατι τετοιο απαιτει αρκετη γνωση του ''αντικειμενου'' [να ''μυριζεις'' τον ιο απο μακρια, την ''βρωμικη'' σελιδα, το ''χαλασμενο'' torrent, το ''μουχλιασμενο'' αρχειο, να μην πατας σαν ελεφαντας οποιο συνδεσμο δεις, να επισκεπτεσε γνωστα λημερια δοκιμασμενα, και τα πολυτιμα αρχεια σου να τα εχεις εκτος υπολογιστη,σε αλλα μεσα αποθηκευσης]...Ετσι και στην χειροτερη των περιπτωσεων, που κολλησεις κατι σοβαρο, μη αναστρεψιμο μια φορα στα 3 χρονια, σκας ενα φορματ-ακι και χωρις απωλειες σημαντικων δεδομενων, ολα κομπλε...

 

Δεν σου λεω πως ειναι η πιο ασφαλης μεθοδος αυτη, αλλα εδω και χρονια που την ακολουθω κανω με βγαζει ασπροπροσωπο...

Για αυτο και λεω μπροστα στην εμπειρια, τι ειναι μια αντιβιωση ; Βεβαια το εξυπνο πτηνο απο τη...μυτη πιανεται...wink.gif

Έχεις βγει ασπροπρόσωπος γιατί απλώς είσαι τυχερός. Τα antivirus ειναι τόσο απαραίτητα οσο το προφυλακτικό στο σεξ. Μπορεί να είσαι τυχερός και να μην κολλήσεις τίποτα σοβαρό, αλλά το να επιλέγεις τις συντρόφους σου (αντίστοιχα ποιες σελίδες θα επισκέπτεσαι) δεν είναι αρκετό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις βγει ασπροπρόσωπος γιατί απλώς είσαι τυχερός. Τα antivirus ειναι τόσο απαραίτητα οσο το προφυλακτικό στο σεξ. Μπορεί να είσαι τυχερός και να μην κολλήσεις τίποτα σοβαρό, αλλά το να επιλέγεις τις συντρόφους σου (αντίστοιχα ποιες σελίδες θα επισκέπτεσαι) δεν είναι αρκετό.

 

Ρε παιδια κακα τα ψεματα, η παρομοιωση δεν ειναι καταλληλη...Ισα-Ισα!

Συγκρινονται οι επιπτωσεις απο ΜΗ ασφαλες σεξ, με τις επιπτωσεις του να κολλησεις ιο στον υπολογιστη σου ; ; ; Νταξ' μη τρελαθουμε...

 

Βεβαια το τονισα και εγω παραπανω πως ΔΕΝ ειναι και ο πλεον ασφαλης τροπος, να μην χρησιμοποιεις αντιβιοτικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ρε παιδια κακα τα ψεματα, η παρομοιωση δεν ειναι καταλληλη...Ισα-Ισα!

Συγκρινονται οι επιπτωσεις απο ΜΗ ασφαλες σεξ, με τις επιπτωσεις του να κολλησεις ιο στον υπολογιστη σου ; ; ; Νταξ' μη τρελαθουμε...

Προφανως η παρομοιωση εχει να κανει με τη λογικη των δυο πραξεων, οπως ξεκαθαρισε ο isay στο προηγουμενο post και οχι με τη συγκριση των επιπτωσεων του σεξ χωρις προφυλακτικο με τις επιπτωσεις της απουσιας antivirus απο εναν υπολογιστη. Θα ταν χαζο κατι τετοιο, για προφανεις λογους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως η παρομοιωση εχει να κανει με τη λογικη των δυο πραξεων, οπως ξεκαθαρισε ο isay στο προηγουμενο post και οχι με τη συγκριση των επιπτωσεων του σεξ χωρις προφυλακτικο με τις επιπτωσεις της απουσιας antivirus απο εναν υπολογιστη. Θα ταν χαζο κατι τετοιο, για προφανεις λογους.

Το αυτό.

Thanks Gi0

 

Από εμένα προτείνεται το microsoft security essentials. Έχει και επιβραδυντικό

 

Θα σου πρότεινα «να αλλάξεις μάρκα». Σύμφωνα με αρκετά τεστ, έχει «πολλές τρύπες» γιατί του ξεφεύγουν πολλά. Θα το κρατούσα για περιπτώσεις «μη χείρον βέλτιστον»

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...