Προς το περιεχόμενο

Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο


dannaros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για όσους ξέρουν το παιχνίδι, δημιουργήθηκε το 1986 από τον Dimitry Davidoff.

 

Για την ιστορία του παιχνιδιού κάντε κλικ ΕΔΩ

 

Δεν ξέρω πόσοι από εσάς το έχετε παίξει με αυτόν τον τρόπο αλλά εγώ το έχω κάνει και το λατρεύω.

 

Το παιχνίδι το παίζω το καλοκαίρι μαζί με φίλους και ξαδέρφια και έχει πολύ πλάκα και ένταση. Όμως τι γίνεται όταν δεν βρίσκεις παρέα?

 

Μπορείς να δοκιμάσεις να το παίξεις σε φόρουμ, με το παιχνίδι να κρατά μία-δύο βδομάδες. Στο φόρουμ μπορείς να μπεις μια φορά για όλη την ημέρα έτσι ώστε να ψηφίσεις, οπότε δεν σε πιέζει και στον χρόνο. Επίσης είναι ένας ωραίος τρόπος να ξεκουράζεσαι μετά την σχολή ή την δουλειά σου. Και το καλύτερο είναι ότι μπορείς να δοκιμάσεις το παιχνίδι σε διάφορες εκδοχές, να προτείνεις τις αλλαγές σου, και να δηλώσεις συμμετοχή όποτε θέλεις και μετά το μόνο που μένει είναι να περιμένεις την έναρξη του παιχνιδιού. Όλα αυτά σε ένα site αποκλειστικά αφιερωμένο για το Παλέρμο,

 

το iPalermo.gr, το οποίο χρησιμοποιεί την ίδια μορφή φόρουμ που χρησιμοποιείτε και εδώ, οπότε είστε ήδη εξοικειωμένοι. καλή σας διασκέδαση...

 

Θέλω να ακούσω τα σχόλια σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι οντως ωραιο παιχνιδι και γινεται φαση οταν εχει μαζευτει παρεα και το παιζει! ενδιαφερουσα η διαδικτυακη του μορφη, θα της ριξω οπωσδηποτε μια ματια! θενξ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις καταλήψεις γινόταν χαμός με το παιχνίδι αυτο !

Φοβερό!

για το φόρουμ τι γνώμη έχεις? το παιχνίδι είναι εξίσου τέλειο και με αυτήν την μορφή... την έχεις δοκιμάσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...