Προς το περιεχόμενο

kymco spike r 125 06'


CoOliO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά...Μιας και είμαι άσχετος θέλω να ρωτήσω 2 πραγματάκια!!!Το μηχανάκι μου όταν δουλεύει κ ρελαντί βγάζει 1 θόρυβο πάνω στην μάσκα ανάμεσα στα πλαστικά που κουμπώνει..Τι προτείνετε να βάλω για να το απορροφάει? Όταν το πιέζω λίγο με το χέρι μου σταματάει κ είναι 1 χαρά..Επίσης νομίζω πως δεν έχω πολύ γκάζι...Σε κατεβασιά με το ζόρι 100!!!!Μπορώ να κάνω κάτι πχ να βγάλω κόφτες η δεν ξέρω και εγώ τι??Αααα και κάτι άλλο!!!Όταν είμαι σε ένα δρόμο και μετά τα 60Km αφήσω τα χέρια μου το τιμόνι ταλαντεύετε αριστερά και δεξιά!!!Είναι φυσικό αυτό???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά...Μιας και είμαι άσχετος θέλω να ρωτήσω 2 πραγματάκια!!!Το μηχανάκι μου όταν δουλεύει κ ρελαντί βγάζει 1 θόρυβο πάνω στην μάσκα ανάμεσα στα πλαστικά που κουμπώνει..Τι προτείνετε να βάλω για να το απορροφάει? Όταν το πιέζω λίγο με το χέρι μου σταματάει κ είναι 1 χαρά..Επίσης νομίζω πως δεν έχω πολύ γκάζι...Σε κατεβασιά με το ζόρι 100!!!!Μπορώ να κάνω κάτι πχ να βγάλω κόφτες η δεν ξέρω και εγώ τι??Αααα και κάτι άλλο!!!Όταν είμαι σε ένα δρόμο και μετά τα 60Km αφήσω τα χέρια μου το τιμόνι ταλαντεύετε αριστερά και δεξιά!!!Είναι φυσικό αυτό???

 

 

To μηχανάκι θέλει σέρβις, κ μια λωρίδα σιλικόνης στα πλαστικά που τρίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από σέρβις του άλλαξα λάδια μπουζί και επίσης του έβαλα καινούρια μπαταρία στα 2500km όλα αυτά...Χθες προχθές πέρασα τα 3.000!!Αφρώδες ταινία διπλής όψεως θα έκανε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από σέρβις του άλλαξα λάδια μπουζί και επίσης του έβαλα καινούρια μπαταρία στα 2500km όλα αυτά...Χθες προχθές πέρασα τα 3.000!!Αφρώδες ταινία διπλής όψεως θα έκανε???

Όχι, δεν αντέχει στον ήλιο και τις καιρικές συνθήκες. Εκτός αυτού πήγαινε στο συνεργείο να σου κοιτάξουν το τιμόνι. Μερικές δεκάδες ευρώ μπορεί να σε σώζουν από τα χιλιάρικα του νοσοκομείου. Είναι πολύ επικίνδυνο να τρέμει έτσι το τιμόνι, και ειδικά με 2ο άτομο θα το κάνει και χωρίς να το αφήνεις. Μπορεί να χάσεις τον έλεγχο για πλάκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου είπαν πως έτσι είναι το φυσικό του και δεν έχει πρόβλημα!!Από συνεργείο μου το είπαν εκεί που άλλαξα λάδια μπουζί και μπαταρία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...