Προς το περιεχόμενο

Dell streak 5 249E multirama


astymagos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο tegra ειναι ενας λογος να μην πας σε 2χ.πραγματικα δεν εχω ξαναδει τοσα χρονια μεγαλυτερη απατη απ τον tegra2.ουτε καν στο scrolling δεν ειναι καλυτερο το "δυπηρυνο" 2χ απ το galaxy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο tegra ειναι ενας λογος να μην πας σε 2χ.πραγματικα δεν εχω ξαναδει τοσα χρονια μεγαλυτερη απατη απ τον tegra2.ουτε καν στο scrolling δεν ειναι καλυτερο το "δυπηρυνο" 2χ απ το galaxy

 

Δεν τα ξερεις καλα τα πραγματα φιλε . Με την 2.3 και την ICS ο Tegra ΠΕΤΑΕΙ !! ΜΑλλον δεν εχεις ιδεα,σορρυ κιολας.

 

Αν υπηρχαν καινουργια θα τα μοιραστηκαν μεταξυ τους οπως με τα Optimus 2X.

 

2Χ υπηρχαν Κουτισια φιλε,πηγα και τα ειδα-επειδη ασχολουμαι πολυ με το θεμα των τιμων κανω βολτες συχνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν υπηρχαν καινουργια θα τα μοιραστηκαν μεταξυ τους οπως με τα Optimus 2X.

 

Αυτό το διαβάζω συνέχεια σε τέτοια θέματα. Δηλαδή οι πωλητές έχουν τόσα λεφτά ώστε να αγοράσουν τόσες προσφορές; Δεν μπόρεσα ποτέ να το καταλάβω. Άντε να ήταν σκληρός από 70 στα 40 πες έχουν 40 για πέταμα, αλλά λες ότι έχουν 250 ευρώ και το πήραν μόνο και μόνο επειδή ήταν προσφορά; ή όλοι χρειαζόνταν 5άρι tablet...

 

Έλεος πια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το διαβάζω συνέχεια σε τέτοια θέματα. Δηλαδή οι πωλητές έχουν τόσα λεφτά ώστε να αγοράσουν τόσες προσφορές; Δεν μπόρεσα ποτέ να το καταλάβω. Άντε να ήταν σκληρός από 70 στα 40 πες έχουν 40 για πέταμα, αλλά λες ότι έχουν 250 ευρώ και το πήραν μόνο και μόνο επειδή ήταν προσφορά; ή όλοι χρειαζόνταν 5άρι tablet...

 

Έλεος πια...

 

Δικαιο εχεις. Απλα το καθε μαγαζι εχει απο ενα εκθεσιακο και τους εχει μεινει γιαυτο το εβγαλαν στα 249Ε. Αλλα δεν αξιζει ρε συ...Αλλο να το παρεις καινουριο και αλλο με χαλασμενο κουτι με φορτιστες χτυπημενους και με κανα σημαδακι στην οθονη.

 

Πηγα ειδα ενα σημερα απογοητευση σκετη. Το μηχανακι καλο βεβαια αλλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τα ξερεις καλα τα πραγματα φιλε . Με την 2.3 και την ICS ο Tegra ΠΕΤΑΕΙ !! ΜΑλλον δεν εχεις ιδεα,σορρυ κιολας.

το αν πεταει το 2χ με την 2.3 μπορει να το δει ο καθενας μ ενα απλο googlαρισμα οπως επισης και τα προβληματα που βγαζει.για τον tegra επιμενω.δεν ειναι τυχαιο οτι κανενα απ τα κορυφαια μοντελα δεν εχει tegra.δεν προκειτε να το συνεχισω δεν ειμαι ουτε αντιπροσωπος της samsung ουτε της lg.μια διαφορετικη γνωμη εδωσα στον φιλο που ρωτησε.samsung galaxy απο μενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το διαβάζω συνέχεια σε τέτοια θέματα. Δηλαδή οι πωλητές έχουν τόσα λεφτά ώστε να αγοράσουν τόσες προσφορές; Δεν μπόρεσα ποτέ να το καταλάβω. Άντε να ήταν σκληρός από 70 στα 40 πες έχουν 40 για πέταμα, αλλά λες ότι έχουν 250 ευρώ και το πήραν μόνο και μόνο επειδή ήταν προσφορά; ή όλοι χρειαζόνταν 5άρι tablet...

 

Έλεος πια...

 

Γιατι δλδ πρεπει να τα παιρνουν για τους ιδιους ? Δλδ αν εχω εναν ξαδελφο που να δουλευει σε μεγαλη αλυσιδα και του εχω πει (ως λογικο) να εχει το νου του για καμια προσφορα για συγκεκριμενα προιοντα και αν βγει να με παρει ωστε να το αγορασει και να του δωσω τα χρηματα το περιεργο που ειναι ? Απλα τα Ελαχιστα σφραγισμενα τα κρατανε οι ιδιοι και εφοσον το παραδεχτηκαν οταν τους ρωτησα απο κοντα 2 πωλητες δεν νομιζω οτι χωραει αμφισβητηση το θεμα. Φυσικα ολοι θα το καναμε στην θεση τους, αλλα αυτο δεν το κανει σωστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου τα προβληματα να σου πω τις λυσεις.

 

Οσο για το Multirama τα εχουμε ξαναπει..αυτα που βγαζουν σε προσφορα Η θα ειναι εκθεσιακα Η θα ειναι απο επιστροφες.

 

Ειχα μια καρτα γραφικων 25 ημερες 5850 και την γυρισα πισω χωρις να μου πουν οτι δεν γινεται-Δηλαδη το μαγαζι ειναι οτι να ναι !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...