Προς το περιεχόμενο

HP TouchPad 16GB 224€ @CrazySundays


panoskir

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λίγο που γκούγκλαρα περί coral (το αρχείο/ταινία τον ζητάει, όχι ο kalem), διαβάζω ότι δεν υπάρχει τέτοιος player, το αρχείο είναι fake και virus (για να σου φάνε τα $ όπως συμβαίνει με πολλά παρόμοια fake αρχεία ταινιών/επεισοδίων), κατέβασε άλλο αρχείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 817
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επειδή κατά την αρχική εγκατάσταση διάλεξα το apps market της Ελλάδας, ψιλοαπογοητεύτηκα. Επικοινώνησα με την hp (help) kai τους ρώτησα αν το market της Ελλάδας θα αναβαθμιστεί. Μου είπαν όχι και ρώτησα αν μπορώ να αλλάξω την χώρα. Με full erase στο device info και new account στην έναρξη. Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί αλλά θεώρησα σκόπιμο να το πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση πως μπορουμε να δουμε ταινιες το kalemsoft media player μου ζηταει να κατεβασω το coral player. το οποιο δεν μπορω να βρω πουθενα στα μαυρα...εχει καμια 20$ αγορα το μηνα νομιζω...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Γιατί τι πρόβλημα έχεις με το Kalemsoft; Σε εμένα τα παίζει όλα και ενσωματώνει και τους υπότιτλους μια χαρά. Μόνο αρχικά, όσον αφορά τους υπότιτλους από ξεχωριστό αρχείο, πρέπει να γίνει το εξής. Αν υποθέσουμε ότι έχεις στον ίδιο φάκελο το αρχείο της ταινίας και των υποτίτλων, το kalemsoft θα σου εμφανίζει μόνο της ταινίας στα αριστερά. Αν δεις όμως κάτω δεξιά έχει μόνο του εντοπίσει και τους υπότιτλους. Το μόνο που χρειάζεται είναι να πατήσεις στην επιλογή Subs Encoding και μετά να επιλέξεις "Greek". Μετά από αυτό, όλοι οι υπότιτλοι (από ξεχωριστό αρχείο) ενσωματώνονται αυτόματα. Αν αυτό είναι το πρόβλημα σου, και χρειάζεσαι περαιτέρω επεξηγήσεις πες μου, δεν είναι κόπος. Επίσης, υπάρχει και ο KS Media Streamer, τον οποίο μπορείς να εγκαταστήσεις στο pc σου και από εκεί να κάνεις χρήση των αρχείων που υπάρχουν στους σκληρούς του(ακόμη και εξωτερικοί να είναι) και να προβάλλεις αρχεία στο Touchpad.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπαρχει τροπος να βγαλουμε πιστωτικη καρτα US ωστε να αγοραζουμε νομιμα οτι apps θελουμε απο το US HP shop ?

 

www.usunlocked.com

 

σου δίνει εικονική διεύθυνση και σου βγάζει κάτι σαν την prepaid. Eπίσης μπορείς να αγοράσεις κ άλλα προϊόντα που δεν αποστέλλονται σε Ελλάδα και αναλαμβάνουν αυτοί να σου τα στείλουν.

edit. χρειάζεται πραγματικά στοιχεία.

Επεξ/σία από achilles_g_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοkslemsoft το εχεις αγορασει η ειναι σπο τορρεντ.κατεβασα 2 εκδοσεις στην πρωτη μου βγαζει να βαλω το coral player και στην αλλη οταν παταω το αρχειο με βγαζει στην αρχικη οθονη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...