Προς το περιεχόμενο

Εάν είστε μέλος ποστάρετε


pyro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πηρα την αποφαση να γραψω διαβαζοντας καποια μηνυματα διαφορων μελων για τα αποτελεσματα των διαγωνισμων. Δεν θελω να δικαιολογησω κανεναν. Δεν θελω να κανω κανενος τον δικηγορο. Απλα θελω να πω την αποψη μου. Εγω που ειμαι χρονια γραμμενος στην σελιδα, παρακολουθω σιγουρα 2-3 φορες την βδομαδα θεματα που με ενδιαφερουν, συζητησεις που γινονται. Αλλα ποτε δεν περνω μερος. Δεν γραφω μηνυματα μονο αν εχω κατι πολυ σημαντικο να πω. Εγω δηλαδη που ειμαι τοσα χρονια στο site γιατι να θεωρουμε λιγοτερο ενεργος ( αποκαλουμενος μποτ ) απο αλλα ατομα που το παραπανω που θα κανουν ειναι να γραψουν ενα μηνυμα;; Δεν θεωρειτε αυτο καπως αδικο;; Ολοι νιωθουν περιεργα αν δεν κερδισουν αυτοι, οπως και εγω στον διαγωνισμο της πεπσι με νικητες πανω απο 80 ατομα και εγω πουθενα. Αλλα δεν μπορω να σκεφτω οτι καλα επαθα μιας που δεν γραφω καθε μερα μηνυματα αρα ειμαι μποτ. Το ινσομνια με εσωσε παρα πολλες φορες. Σε αγορα υπολογιστη, σε αγορα κινητου, σε προβληματα που ειχα με λογισμικα και εφαρμογες. Το εχω συστησει σε πανω απο 10 μελη που αυτα φαίνονται ενεργα καθως μιλανε που και που. Για ποιο λογο να με αποκαλεσει εμενα καποιος ανενεργο μελος δηλαδη;

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα την αποφαση να γραψω διαβαζοντας καποια μηνυματα διαφορων μελων για τα αποτελεσματα των διαγωνισμων. Δεν θελω να δικαιολογησω κανεναν. Δεν θελω να κανω κανενος τον δικηγορο. Απλα θελω να πω την αποψη μου. Εγω που ειμαι χρονια γραμμενος στην σελιδα, παρακολουθω σιγουρα 2-3 φορες την βδομαδα θεματα που με ενδιαφερουν, συζητησεις που γινονται. Αλλα ποτε δεν περνω μερος. Δεν γραφω μηνυματα μονο αν εχω κατι πολυ σημαντικο να πω. Εγω δηλαδη που ειμαι τοσα χρονια στο site γιατι να θεωρουμε λιγοτερο ενεργος ( αποκαλουμενος μποτ ) απο αλλα ατομα που το παραπανω που θα κανουν ειναι να γραψουν ενα μηνυμα;; Δεν θεωρειτε αυτο καπως αδικο;; Ολοι νιωθουν περιεργα αν δεν κερδισουν αυτοι, οπως και εγω στον διαγωνισμο της πεπσι με νικητες πανω απο 80 ατομα και εγω πουθενα. Αλλα δεν μπορω να σκεφτω οτι καλα επαθα μιας που δεν γραφω καθε μερα μηνυματα αρα ειμαι μποτ. Το ινσομνια με εσωσε παρα πολλες φορες. Σε αγορα υπολογιστη, σε αγορα κινητου, σε προβληματα που ειχα με λογισμικα και εφαρμογες. Το εχω συστησει σε πανω απο 10 μελη που αυτα φαίνονται ενεργα καθως μιλανε που και που. Για ποιο λογο να με αποκαλεσει εμενα καποιος ανενεργο μελος δηλαδη;

 

Ευχαριστω

 

Γτ σε αποκάλεσε κανενας ετσι ? Επειδη εχεις 3 ποστ ? Δεν παει να πει κατι αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γτ σε αποκάλεσε κανενας ετσι ? Επειδη εχεις 3 ποστ ? Δεν παει να πει κατι αυτο...

 

Δεν αποκαλεσε εμενα ετσι κανεις. Απλα στα αποτελεσματα του διαγωνισμου για το iphone το κερδισε ενας χρηστης που ειχε γραφτει απο το 2005 και ειχε ενα μηνυμα μονο. Ακολουθησε μετα μια συζητηση λεγοντας πως δεν ειναι λογικο να ειναι ενεργος χρηστης και να βαλουν ελαχιστο αριθμο μηνυματων για να παρει καποιος μερος στους διαγωνισμους. Και ξανα λεω. Δυομιση χρονια που με βοηθησε το φορουμ και αλλα τοσα που το χρησιμοποιουσα χωρις λογαριασμο με κανουν ανενεργο μελος με λιγοτερα δικαιωματα απο τον καθενα εδω μεσα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Ακολουθησε μετα μια συζητηση λεγοντας πως δεν ειναι λογικο να ειναι ενεργος χρηστης και να βαλουν ελαχιστο αριθμο μηνυματων για να παρει καποιος μερος στους διαγωνισμους.

 

Ακολούθησε η συζήτηση που αναφέρεις από διάφορα μέλη, αλλά όχι από την ομάδα διαχείρισης, η οποία προφανώς δεν είχε την ίδια άποψη και για αυτό και ο επόμενος διαγωνισμός με το PS3 δεν είχε κάποιο περιορισμό. Οπότε ποιος ο λόγος να το συζητάμε τώρα? Ο καθένας μας έχει τις απόψεις του...

 

Για ποιο λογο να με αποκαλεσει εμενα καποιος ανενεργο μελος δηλαδη;

 

όπως εμένα με αποκαλούν "καμένο" και "no lifer", έτσι και εσύ είσαι ανενεργός :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνεται να κάνεις post ενώ δεν είσαι μέλος?

 

Οχι δεν γίνετε.

Μπορείς να διαβάσεις όμως τα πάντα.

 

Μάλιστα...σε αυτό το θέμα είχα ποστάρει και πρίν 7 χρόνια..πώς περνάνε τα χρόνια...

Αλήθεια άραγε ποιός ξέρει ότι το παλικάρι που ξεκίνησε το θέμα αυτό έχει φύγει απο την ζωή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα την αποφαση να γραψω διαβαζοντας καποια μηνυματα διαφορων μελων για τα αποτελεσματα των διαγωνισμων. Δεν θελω να δικαιολογησω κανεναν. Δεν θελω να κανω κανενος τον δικηγορο. Απλα θελω να πω την αποψη μου. Εγω που ειμαι χρονια γραμμενος στην σελιδα, παρακολουθω σιγουρα 2-3 φορες την βδομαδα θεματα που με ενδιαφερουν, συζητησεις που γινονται. Αλλα ποτε δεν περνω μερος. Δεν γραφω μηνυματα μονο αν εχω κατι πολυ σημαντικο να πω. Εγω δηλαδη που ειμαι τοσα χρονια στο site γιατι να θεωρουμε λιγοτερο ενεργος ( αποκαλουμενος μποτ ) απο αλλα ατομα που το παραπανω που θα κανουν ειναι να γραψουν ενα μηνυμα;; Δεν θεωρειτε αυτο καπως αδικο;; Ολοι νιωθουν περιεργα αν δεν κερδισουν αυτοι, οπως και εγω στον διαγωνισμο της πεπσι με νικητες πανω απο 80 ατομα και εγω πουθενα. Αλλα δεν μπορω να σκεφτω οτι καλα επαθα μιας που δεν γραφω καθε μερα μηνυματα αρα ειμαι μποτ. Το ινσομνια με εσωσε παρα πολλες φορες. Σε αγορα υπολογιστη, σε αγορα κινητου, σε προβληματα που ειχα με λογισμικα και εφαρμογες. Το εχω συστησει σε πανω απο 10 μελη που αυτα φαίνονται ενεργα καθως μιλανε που και που. Για ποιο λογο να με αποκαλεσει εμενα καποιος ανενεργο μελος δηλαδη;

 

Ευχαριστω

 

οι νικητές ήταν πάνω από 106 αν θυμάμαι καλά και ούτε κ εγώ ήμουν πουθενά που είμαι σχετικά ενεργό μέλος θα έλεγα, ούτε κ στο διαγωνισμό iphone κέρδισα, απλά αρχίζω να παίρνω απόφαση ότι κάπου με έφτυσε ο Μητσοτάκης... γκαντεμιά τι να πεις.. ούτε μια μπάλα... δε βαριέσαι, όσοι δεν κερδίζουν στους διαγωνισμους κερδίζουν στην αγάπη? ..:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παρακολουθείς όλη μέρα το forum επί χρόνια και έχεις 5 ποστ... Θεωρείσαι ενεργό μέλος;;

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

 

Αν αναφερεσε σε μενα δεν ανεφερα πουθενα οτι παρακολουθω ολη μερα το φορουμ. Ισα ισα ειπα οτι μπαινω 2-3 φορες την εβδομαδα.Διαβαζω τα θεματα που με ενδιαφερουν και αυτο μονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αναφερεσε σε μενα δεν ανεφερα πουθενα οτι παρακολουθω ολη μερα το φορουμ. Ισα ισα ειπα οτι μπαινω 2-3 φορες την εβδομαδα.Διαβαζω τα θεματα που με ενδιαφερουν και αυτο μονο.

 

Πφφ.. ήμουν ζαβλακωμένος δεν διάβασα καλά. Όχι.. γενικά ρωτάω γιατί μάλλον έχω χάσει συζήτηση. Ποιό είναι το θέμα μας; Ποιός πως και γιατί θεωρείται κάποιος ενεργό μέλος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επίσης, γιατι οταν καποιος φτασει τα 100 ποστ να θεωρειται "γέρος";

Αυτη ειναι συζητηση ναι, αλλα οχι για εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...