Προς το περιεχόμενο

Epox 4PEAD h Asus 4PEA ??????


lionheart

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To έχω από τον Οκτώβρη,(Asus P4PE)είμαι πολύ ευχαριστημένος,με 1.8 φθάνω στα 2.7GHz και είμαι πολύ σταθερός στα 2.5GHz.

Πολύ καλή μητρική αλλά θα πρότεινα να περιμένεις λίγο το διάδοχο του 845ΡΕ chipset,το 865ΡΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sumfwnw me Gabriel. Molis eida to Gigabyte 8IPE1000 20 eurw pio akribo! Nomizw oti a3izei na to parw e? Dual Channel DDR kai kainourgio chipset. Mporei na mhn exw ru8miseis gia mnhmh alla opws kai na to kanoume kainourgio chipset, dual ddr pou 8a to xrhsimopoihsw. Sumfwneite?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρίν πάρω το Asus P4PE είχα πάρει το 8ΡΕ667,το αντίστοιχο δηλαδή σε Gigabyte (845PE),το άλλαξα διότι είχα πρόβλημα όταν έβαλα 2ο dimmάκι 256MB DDR33,δε συνεργάζοταν δηλαδή.

Θα σου πρότεινα προτού προβείς στην αγορά του gigabyte να δείς για μήπως τυχόν bugs μιας και τα πρώιμα προιόντα σε τέτοια λάθη παραπέμπουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gabriel to idio mou sumbainei! Auto exw twra! To 8PE667 kai se mena parousiazei problhma me 2o dimmaki. Kai ta duo dimmakia Kingston HyperX PC3000. Alla3a kai to ena kai pali ta idia!Pou 8a dw an uparxoun bugs me to sugkekrimeno mobo?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο είχα δεί τότε στο forum του ocworkbench και το πρόβλημα το είχαν και τα άλλα παιδιά.Ακόμα δεν έχει κανείς 865ΡΕ με Gigabyte από ότι φαίνεται,μπαίνε στο link παρα κάτω και θα δείς ότι σε λίγο καιρό,όλο και κάποιος θα το αγοράσει και θα ποστάρει.

 

http://www.ocworkbench.com/ocwb/ultimatebb.php?ubb=forum;f=18;hardset=60;start_point=0

 

Το πήγα πάντως πίσω το 8PE667 και μου το άλλαξαν δίχως πολλά πολλά.

Ό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...