Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy M Style, το μεσαίας κατηγορίας smartphone με AMOLED οθόνη


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Samsung φαίνεται να θέλει να κάνει ισχυρή την παρουσία της στην μεσαία κατηγορία των smartphone, παρουσιάζοντας το Galaxy M Style με οθόνη 4” ιντσών τεχνολογίας AMOLED.

 

Εκτός από την οθόνη του που ξεχωρίζει στα μεσαίας κατηγορίας κινητά τηλέφωνα, η νέα πρόταση της Samsung διαθέτει επεξεργαστή χρονισμένο στο 1GHz, 3MP φωτογραφική μηχανή χωρίς flash, Bluetooth 3.0 και πάχος 9.9mm. Τρέχει την έκδοση Android 2.3 (Gingerbread) χωρίς να έχει διευκρινιστεί η δυνατότητα αναβάθμισης σε Ice Cream Sandwich.

 

galaxy%20m%20style-728-75.jpg

 

Το Galaxy M Style κυκλοφόρησε πριν λίγες ημέρες στην Κορέα και αναμένεται σύντομα και στις Ευρωπαϊκές αγορές. Τα διαθέσιμα χρώματα που θα κυκλοφορήσει είναι σε ασημί, μαύρο και ροζ.

 

Link.png Site: techradar.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι τιμή θα πρέπει να έρθει αυτό για να έχει μια θέση στην αγορά; Μήπως το έχουν παρακάνει εκεί στην Samsung με τα 15 διαφορετικά μοντέλα του Galaxy;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αναφέρθηκε ότι διαθέτει και δέκτη τηλεόρασης κι ότι για την ώρα θα κυκλοφορήσει μόνο στην Κορέα με κόστος 500$...

 

http://androidgreece.gr/2012/01/04/h-samsung-%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%8E%CE%BD%CE%B5%CE%B9-%CF%84%CE%BF-galaxy-m/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fail. Έχουν γεμίσει τον τόπο Galaxy χωρίς ουσιαστικές διαφορές το ένα από το άλλο, ούτε τα παλίότερα με τα νέα μοντέλα ούτε αυτά που κυκλοφορούν ταυτόχρονα. Μετά το SGS που άλλαξε το τοπίο στα android και το SGSII που έσκισε κ@λους και συνεχίζει, το χάος.

 

Edit

κάθεται και γεμίζει τα ράφια με άχρηστο εμπόρευμα αντί να κάνει αυτό που πρέπει και περιμένουν εκατομμύρια πελάτες της.

 

(Με συγχωρείτε, η Sony Ericsson μου χτυπάει δυνατά την πόρτα, και σκέφτομαι να ανοίξω.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι η ιδεα μου η το συμβολο που εχει στην πισω πλευρα μοιαζει πολυ με αυτο εδω:

images?q=tbn:ANd9GcRmRcXJpqvxSyxJpE9oG_2nptgux4W9dvRfSvolXdCLipqjHT3o

 

του αρμοζει πολυ ομως! μπραβο στη samsung που το εβαλε απο μονη της!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να πεις οτι εχουν ουσιαστικες διαφορες μεταξυ τους...

 

Μιλαμε για spam/flood πλεον, ας τους σταματησει καποιος κι ας τους βαλουν να ασχοληθουν με τιποτα σοβαροτερο απο την αλλαγη εξωτερικων καλυματων και ονομασιων στα κινητα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγάλε βγάλε κινητά η Samsung όλο και κάτι θα πουλάει. Πάντως δε νομίζω να βγάλουν μεγάλο τιράζ από το καθενα από όλα αυτά τα Galaxy εκτός φυσικά από τα πετυχημένα. Εμένα πάντως το Android δε μου αρέσει καθόλου.Windows phone fan.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια από τα (γ)ίδια και αυτή η συσκευή και εννοώ χωρίς καμία πρωτοτυπία... δε μπορείς να βγάζεις ένα SG2 και μετά άλλα 15-20 υποδυέστερα μοντέλα με παρόμοιες τιμές... και ας κυκλοφορήσουν μόνο στη Κορέα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...