Προς το περιεχόμενο

φθηνό tablet?


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα παιδιά θα ήθελα να μου προτείνετε ενα φθηνό tablet ίσα ισα για να μπένω youtube και για surfing στο σπίτι δε θελω τιποτα παραπάνω απλα να έχει flash player, δεν με ενδιαφέρει το hardware ούτε αν ειναι κινεζιά η όχι..απλα να χει κανα χρόνο εγγύηση και περιπου 100-150 ευρό..ευχαριστώ!

 

edit: οθόνη όσο μεγαλύτερη γινετε παιδιά,9αρα 10άρα ευπρόσδεκτες..7άρες εχω βρεί και δεν μου αρέσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό εδώ νομίζω είναι πάρα πολύ καλό. Έχει 10άρα οθόνη, 1GHz CPU, 512M RAM, Android 2.3.3 Gingerbread και μεγάλη μπαταρία. Βγαίνει περιίπου 115 ευρώ, και είναι αρκετά καλό για τα λευτά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλιστα,ενας φίλος έγραψε σε άλλο θέμα για ταμπλέτες πως απο χον κονγκ δεν περνάς τελωνείο..

αυτο εδω η αυτό εδώ πως σου φαίνονται; το δευτερο φαινετε ''μάρκας'' κινεζια..αλλα δεν με χαλαει κανενα απο τα 2,πανω κατω ίδια ειναι αν κατα την αποψη μου το πρώτο είναι καλύτερο σε χαρακτηριστά αν και δεν έχω ψαχτεί πολύ σε θέμα ταμπλετ..τι λετε παιδια + εσυ κώστα;;

 

 

edit: και αυτό εδώ μοιάζει σαν καλή επιλογή..με τον φοβο του τελωνείου πάντα!

 

@κώστα το Iphone 3gs αν δεν κάνω λάθος ομως είναι μέσα σε ένα μικρό κουτάκι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλιστα,ενας φίλος έγραψε σε άλλο θέμα για ταμπλέτες πως απο χον κονγκ δεν περνάς τελωνείο..

αυτο εδω η αυτό εδώ πως σου φαίνονται; το δευτερο φαινετε ''μάρκας'' κινεζια..αλλα δεν με χαλαει κανενα απο τα 2,πανω κατω ίδια ειναι αν κατα την αποψη μου το πρώτο είναι καλύτερο σε χαρακτηριστά αν και δεν έχω ψαχτεί πολύ σε θέμα ταμπλετ..τι λετε παιδια + εσυ κώστα;;

 

Το πρώτο που μου έδειξες, έχει σίγουρα καλύτερα χαρακτηριστικά, 1.2 GHz επεξεργαστή και 16gb μνήμη. Βέβαια, ξεφεύγει λίγο σε τιμή, αλλά αν θές περισσότερες δυνατότητες αξίζουν. Το δεύτερο, έχει ίσες δυνατότητες με αυτό που σου έδειξα εγώ, αλλά έχει άλλου τύπου επεξεργαστή, στην ίδια συχνότητα.

 

edit: Λέει ότι έχει 2.3 Android πάνω στον τίτλο, αλλά στα spesifications δείχνει Android 2.2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...