Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχω ακόμα καβάντζα από την ποσότητα που είχα φτιάξει τον Οκτώβρη του '16 όταν περιμέναμε τα νέα μέτρα, αλλά που θα πάει, θα τελειώσει και αυτή κάποτε.

Η λύση που είχα στο μυαλό μου για μετά ήταν ο Ζάχος.

Πλέον τι κάνουμε; Ποιες λύσεις μας έχουν αφήσει πέρα από τα 10μελα μπουστεράκια των 20mg/ml;

Και μιλάω για σίγουρες λύσεις, όχι παραγγέλνω και κάνω τον σταυρό μου θα έρθει/δεν θα έρθει, θα περάσει/δεν θα περάσει τελωνείο.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/15/2018 στις 5:58 ΜΜ, madnifestah είπε

έχεις πμ

στειλε και σε μενα μια αμα μπορεις

38 λεπτά πριν, Baator είπε

Έχω ακόμα καβάντζα από την ποσότητα που είχα φτιάξει τον Οκτώβρη του '16 όταν περιμέναμε τα νέα μέτρα, αλλά που θα πάει, θα τελειώσει και αυτή κάποτε.

Η λύση που είχα στο μυαλό μου για μετά ήταν ο Ζάχος.

Πλέον τι κάνουμε; Ποιες λύσεις μας έχουν αφήσει πέρα από τα 10μελα μπουστεράκια των 20mg/ml;

Και μιλάω για σίγουρες λύσεις, όχι παραγγέλνω και κάνω τον σταυρό μου θα έρθει/δεν θα έρθει, θα περάσει/δεν θα περάσει τελωνείο.

Κατα 99% μπορεις να πας σε φαρμακειο και να ζητησεις να παρει τη fagron ο φαρμακοποιος να ζητησει 100ρα ή 72ρα εγω αυτο εκανα ακομα και οταν υπηρχε ο ζαχος σαν λυση απλα επειδη ημουν αρρωστος τις τελευταιες μερες δεν εχω προλαβει ακομα να τον ρωτησω αμα του ηρθε η τελευταια που του ζητησα γιατι δεν ξερω αμα υπαρχει στοκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Ν. Ριτσος είπε

Δεν υπάρχει Νόμος για κατάσχεση ηλεκτρονικών τσιγάρων, μπορούν να επιβάλουν φόρο, όπως γίνεται στις άλλες Ευρωπαϊκές Χώρες, αλλά όχι να τα κατασχέσουν. Αυτό που κάνουν είναι αλητεία διότι τα παίρνουν από τσιγαράδες και εισαγωγείς ηλεκτρονικών τσιγάρων, που είδαν τις πωλησεις τους να παίρνουν την κάτω βόλτα

Υπαρχει νομος απο το 2016 που απαγορευει τις διασυνοριακες συναλλαγες προιοντων ηλεκτρονικου τσιγαρου...Δεν το κανουν απο αλητεια το κανουν επειδη ηταν στο χερι τους να το περασουν σαν μετρο στο tpd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπόψη όσοι έχουν καβάντζα νικοτίνη τύλιγμα καλό και στην  κατάψυξη.Διατηρείται πολύ καλίτερα από ότι έξω και υπόψη pg και vg δεν παγώνουν στους -15 έως -17 που λειτουργούν συνήθως οι καταψύκτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/15/2018 στις 9:40 ΜΜ, tornado είπε

δοκιμαζω τον Le Concord RDA, σκεφτηκα να περασω και στους RDA και μολις τον εστησα χμμμ μαλλον περιεργα.

Εβαλα μονο allien wire 32 GA, 5 σπειρες, σε 4αρη πυρηνα, μου βγαζει 0.5 Ωμ στα 27,5 V.

Ισως να μην τον εχω στησει καλα, δοκιμες κανω, αλλα δεν εντυπωσιαστηκα.

Αλλα οπως και να εχει, μπορω να τον εχω στη τσεπη σαν εναλλακτικο αμα φαει κανα φλας ο αψογος AMMIT μου.

Περιμενα να ειναι αν οχι καλυτερος, ιδιας ποιοτητας αλλα μεχρι στιγμης οχι.

Λογω πολυ περιορισμενου airflow δεν ειναι για χοντρα συρματα ο συγκεκριμενος,δοκιμασε να τον στησεις με κατι πιο απλο. Πιστεψε με αν βρεις τον rda που σου ταιριαζει θα κολλησεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, papoys1 είπε

Υπόψη όσοι έχουν καβάντζα νικοτίνη τύλιγμα καλό και στην  κατάψυξη.Διατηρείται πολύ καλίτερα από ότι έξω και υπόψη pg και vg δεν παγώνουν στους -15 έως -17 που λειτουργούν συνήθως οι καταψύκτες.

Δεν βοηθαει σε τιποτα απολυτως αυτο,ισα ισα που αν πιασει υγρασια καταστραφηκε επειδη ειναι υγροσκοπικη η νικοτινη.

Επισης πηγα στον φαρμακοποιο μου σημερα και μου ειπε πως οντως δεν υπαρχει ουτε η 72ρα σε αποθεμα στη Fagron αλλα μου ειπε οτι μπορει να βρει απο αλλη εταιρια,θα ενημερωσω το μεσημερι γιατι θα με παρει τηλεφωνο για το τι θα γινει.

Δεν ξερω καν αν θα παρω ή αν θα το κοψω γιατι με τα boosters δυσκολα τα πραγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kataramenos32 είπε

Λογω πολυ περιορισμενου airflow δεν ειναι για χοντρα συρματα ο συγκεκριμενος,δοκιμασε να τον στησεις με κατι πιο απλο. Πιστεψε με αν βρεις τον rda που σου ταιριαζει θα κολλησεις

Συμφωνω 500% με αυτο,πολλοι μικροι ατμοποιητες παιζουν τελεια με 0,40 και 0,50 συρμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα - Καλησπέρα σε όλους!

Αν γνωρίζει κάποιος θα ήθελα να με ενημερώσει για το τι γίνεται με την εισαγωγή αναλωσίμων ηλεκτρονικού τσιγάρου (πχ αντιστάσεις, στόμια κλπ). Μπορούν να περάσουν από το τελωνείο??? Ακόμα αν ξέρει κάποιος κανένα εξειδικευμένο site με πληροφορίες σχετικά με το θέμα ηλεκτρονικό τσιγάρο εισαγωγή από κίνα κλπ. 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, TERRY89 είπε

Καλημέρα - Καλησπέρα σε όλους!

Αν γνωρίζει κάποιος θα ήθελα να με ενημερώσει για το τι γίνεται με την εισαγωγή αναλωσίμων ηλεκτρονικού τσιγάρου (πχ αντιστάσεις, στόμια κλπ). Μπορούν να περάσουν από το τελωνείο??? Ακόμα αν ξέρει κάποιος κανένα εξειδικευμένο site με πληροφορίες σχετικά με το θέμα ηλεκτρονικό τσιγάρο εισαγωγή από κίνα κλπ. 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων! 

Τα δικα μου 3/4 κοπηκαν και περασε ενα καρουλι συρμα μονο. Ειναι παρανομο απο εκει και περα οτι κατσει εκατσε.

Κοιτα σε γειτονικες (Ευρωπαικες) χωρες που δεν εχει ακουστει μεχρι τωρα κατασχεση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα παιρνεται υγρα απεξω πειτε τους να γραφουν πανω οτι ειναι αρωματα για κερια.

επισης για ατμοποιητες να μην τα στελνουν με το δικο τους κουτι, να συννενοηστε με το μαγαζι να τα τυλιγουν με bubble wrap και να γραφουν fragile απεξω

ισωωως αμα δουν οτι ειναι fragile δεν μπουν στην διαδικασια να το ανοιξουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

[SOS] Μια βοήθεια παρακαλώ:

Γνωρίζει κανείς κάποιο κατάστημα ή κάποιο άτομο που να επισκευάζουν μοντάκια στη Θεσσαλονίκη?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Επεξ/σία από Jangos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Jangos είπε

[SOS] Μια βοήθεια παρακαλώ:

Γνωρίζει κανείς κάποιο κατάστημα ή κάποιο άτομο που να επισκευάζουν μοντάκια στη Θεσσαλονίκη?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Φιλε μολις ρωτησα σε μια ομαδα και ελπιζω να εχω μαθει μεχρι το βραδυ,τι εχει παθει ακριβως για αμα με ρωτησουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, stevakoz είπε

απο cigabuy περνανε τελωνείο? 

ειχε αναφερθει περιστατικο στις προηγουμενες σελιδες οπου περασε ενα δεμα και το αλλο κολλησε(στο ιδιο ατομο προφανως) το ενα ηταν με υγρο αν δεν κανω λαθος και το αλλο ειχε καποιο mod

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...