Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις αγοράς Tablet


kagelarios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχουν πολλές επιλογές, πρέπει όμως να γίνεις πολύ πιο συγκεκριμένος σε ότι αφορά τις ίντσες, την χρήση και κυρίως το εύρος τιμής.

σε ιντσες τουλαχιστον 7΄ με wifi και τα λοιπα και να κιμενεται περιπου στα 150 ευρο το μεγιστο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδες επειδη κ εγω ψαχνω ασταματητα αυτες τις μερες να βρω ενα μετα απο πολλες ωρες εχω εστιασει σε αυτο Ainol Novo 8" που πιστευω οτι ειναι απο τα καλυτερα που κυκλοφορουν στην αγορα.Διαβασα σε πολλα φορουμ κ επιβεβαιωσα οτι η συγκεκριμενη εταιρεια ειναι πολυ αξιοπιστη κ γενικα εχει πολυ καλο support.To μονο που με απασχολει ειναι αν ξερει καποιος τι παιζει με τελωνειο ή αν το γλυτωνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πάλι αν ειναι να δώσετε 150 ευρω για αμφιβόλου λειτουργίας κινεζια θα πρότεινα το crypto passepartout C124 (κινεζιά και αυτό με αψογη ομως ελληνικη υποστήριξη)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To μονο που με απασχολει ειναι αν ξερει καποιος τι παιζει με τελωνειο ή αν το γλυτωνουμε.

 

Όλα τα κινέζικα ηλεκτρονικά καταστήματα και μεταπωλητές είναι γνωστό ότι τα στέλνουν με EMS δηλωμένα ως δώρα ή με την κάτω του ορίου τιμή για να αποφευχθεί η πληρωμή τελωνείου και φπα. Οπότε είσαι εντάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικά τώρα που έπεσε το ευρώ όταν δίνουμε 330 δολάρια για ταμπλετ από εξωτερικό θα πρέπει να έχει 1 γίγα ram, γρηγορότερο επεξεργαστή, οθόνη με ικανοποιητικές γωνίες θέασης και αναβαθμίσιμα τουλάχιστον σε honeycomb αν όχι σε ice cream sandwich. Το λέω γιατί το Amazon kindle fire και τα nook τα βρίσκεις στο eBay 100 δολάρια φθηνότερα, το πρώτο έρχεται σύντομα στο UK, ενώ επίσης σύντομα θα έχουμε τετραπυρηνα στα 250 δολάρια με I.C.S.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα σου πρότεινα αυτό που έχει γρήγορο επεξεργαστή 1 GHZ, Capacitive οθόνη, μνήμη RAM 512mb, Android 2.3.3 Gingerbread και πολύ καλή διάρκεια μπαταρίας.

 

Έρχετα από China, άρα γλιτώνουμε τελωνεία. Έρχεται και με υφασμάτινη θήκη! :whistle:

 

Στα 86 ευρώ νομίζω ότι είναι κορυφαίο για τα χαρακτηριστικά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...