Προς το περιεχόμενο

Ariete - Πολυκαφετιέρα 1353 Combi Espresso 59 ευρώ


atonioz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απο την tassimo πάντως ο espresso της μ'αρεσει περισσότερο ..

αντίστοιχα του Lidl που έχει η αδερφή μου...η Ariete πιστευω κάνει καλύτερο.

όλα αυτά βέβαια προσωπικές εκτιμήσεις..κ γούστα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο την tassimo πάντως ο espresso της μ'αρεσει περισσότερο ..

αντίστοιχα του Lidl που έχει η αδερφή μου...η Ariete πιστευω κάνει καλύτερο.

όλα αυτά βέβαια προσωπικές εκτιμήσεις..κ γούστα!

 

αντιθετα ο espresso της tassimo εμενα μου προκαλει αναγούλα και πίνω περίπου 15 χρονια espresso, όταν όλοι πίνανε φραπέδες με σπαστο ριγέ καλαμακι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντιθετα ο espresso της tassimo εμενα μου προκαλει αναγούλα και πίνω περίπου 15 χρονια espresso, όταν όλοι πίνανε φραπέδες με σπαστο ριγέ καλαμακι...

 

της tassimo o espresso ουτε μ'αρεσει...αλλά αυτά γουστα είναι, η silvercrest είναι αξιολογη,αλλά μπορώ να πω ότι της ariete είναι αξιόλογος.

 

τελικά μεταφορικά δικά τους, αρκεί να το πάω στην speedex...ωραία ξηγιέται η getitnow,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

της tassimo o espresso ουτε μ'αρεσει...αλλά αυτά γουστα είναι, η silvercrest είναι αξιολογη,αλλά μπορώ να πω ότι της ariete είναι αξιόλογος.

 

τελικά μεταφορικά δικά τους, αρκεί να το πάω στην speedex...ωραία ξηγιέται η getitnow,

 

για την ariete εχω να λεω και εγω τα καλύτερα. εχω ηδη μια και τα σπάει ο καφές της! κριμα που δεν πρόλαβα να πάρω και την πολυκαφετιέρα...

 

το getitnow αρχίζει να δείχνει καλο προσωπο μετα τα "μεταφορικα για παραλαβη απο καταστημα"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

της tassimo o espresso ουτε μ'αρεσει...αλλά αυτά γουστα είναι, η silvercrest είναι αξιολογη,αλλά μπορώ να πω ότι της ariete είναι αξιόλογος.

 

τελικά μεταφορικά δικά τους, αρκεί να το πάω στην speedex...ωραία ξηγιέται η getitnow,

αν θέλεις με κάψουλα θα πάρεις ή illy η nesrpesso, την tassimo την αγοράζουν για την ποικιλία σε ροφήματα (σοκολάτα lacta κτλ). Αλλά για espresso μάλλον πρέπει να πας σε saeco, gaggia κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Tην έβγαλε πάλι σε προσφορά εχτές το getitnow 59ευρώ και την παράγγειλα και δεν ξέρω γιατί αλλά μου πήγε 43 ευρώ. Έχει και μια προσφορά 10ευρώ για την πρώτη παραγγελία αλλά και πάλι δεν κατάλαβα πως πήγε στα 43. Δε με χάλασε όπως και να'χει. Εγώ την θέλω για freddo espresso μόνο. Θα με καλύψει πιστεύεται όσοι την έχετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...