Προς το περιεχόμενο

επιλογή tablet 7 η 10 ?


michaelred

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους ...θέλω να αγοράσω tablet 7 η 10αρι για να διαβάζω αρχεία pdf. και κανένα email κυρίως , είδα κάποια viewsonic αλλά το σκέφτομαι να πάρω ένα όσο πιο φθηνό γίνεται ή να πάρω ένα καλό με usb και hdmi ...κάποια άλλη επιλογή κάτι σε kindle αν το λέω σωστά ? ακούω τις προτάσεις σας..ευχαριστώ πολύ

 

λεφτά υπάρχουν.. χα αλλά νομίζω το πολύ 170 καλά είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω κλεινω προς το Zenithink ZT280 C91. ξερω ξερω, κινεζια αλλα νομιζω θα με καλυψει αρκει να μην τα φτυσει η οθονη του απο το 6μηνο.... ελπιζω να μην το μετανιωσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω κλεινω προς το Zenithink ZT280 C91. ξερω ξερω, κινεζια αλλα νομιζω θα με καλυψει αρκει να μην τα φτυσει η οθονη του απο το 6μηνο.... ελπιζω να μην το μετανιωσω...

Όταν έχεις αμφιβολίες...απλά δεν αγοράζεις...ελπίζω να ασχοληθεί και κανείς άλλος με το θέμα :) να ακούσουμε απόψεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω το CT1002 απο τα carefour (κανονική τιμή 199€ αλλά πολύ συχνά σε προσφορά στα 179€) με 10άρα οθόνη και περασμένη android 2.3

1GHz επεξεργαστή και 512mb ram και τρέχει μιά χαρά!

 

Δυστυχώς άργησες λίγο μιάς και μέσα στα Χριστούγεννα παραγγείλαμε και πήραμε αρκετοί το HP touchpad απο eshop στα 224€ που για την δουλειά που θέλεις κατ'εμέ είναι ότι καλύτερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν έχεις αμφιβολίες...απλά δεν αγοράζεις...ελπίζω να ασχοληθεί και κανείς άλλος με το θέμα :) να ακούσουμε απόψεις

 

πηρα το Crypto που ηταν προσφορά στα 159 στα multirama. 7" αρκετα συμπαθητικό, χρειάζεται ακομα αναβαθμίσεις το OS του για να μπορεις να πεις οτι βασίζεσαι απόλυτα πάνω του.. το προτείνω πάντως σε σχέση με τα αμφιβόλου λειτουργίας κινέζικα, αυτό αν μη τι άλλο εχει αριστη ελληνική εξυπηρετηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε να δούμε καμιά προσφορά...να τρέξω και εγω στα γρήγορα :) ευχαριστώ για τη βοήθεια!

 

το plaisio εχει ενα συμπαθητικο 8" στα 199, turbo-x νομιζω. Μου ηρθε με το χθεσινο newsletter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είδα και το crypto που αναφέρεται πιο πάνω στα 100 ευρώ στον Κωτσόβολο...θα περιμένω καμιά καλύτερη προσφορά !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...